Pozycjonowanie stron — cennik

Pomnażaj swoje zyski dzięki usłudze pozycjonowania stron. To jedno z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi marketingu online, które zwiększy Twoją widoczność w sieci i przyciągnie nowych klientów. Już dziś wykorzystaj jego potencjał — jako agencja, która od wielu lat pozycjonuje z sukcesem strony i sklepy, jesteśmy do usług!

Masz świadomość tego, że widoczność marki w Internecie to dziś jeden z kluczowych wyzwań dla każdego biznesu, ale zastanawiasz się, ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej czy sklepu internetowego? Wielu przedsiębiorców zadaje sobie to pytanie. Nic w tym dziwnego, że rozważają tę kwestię przed zainwestowaniem w usługę, jaką jest pozycjonowanie. Koszty jej są jednak uzależnione od kilku czynników.

Jasno pokazujemy, jakich kosztów możesz się spodziewać w naszej agencji i co ma wpływ na ich wysokość. Dzięki naszym elastycznym pakietom udowadniamy, że na pozycjonowanie może pozwolić sobie niemal każdy przedsiębiorca!

Zamów szybką wycenę pozycjonowania Twojej strony

Zalety pozycjonowania stron i sklepów internetowych

Zanim jednak odpowiemy na pytanie “ile kosztuje pozycjonowanie w google” czy “ile kosztuje promowanie strony w Google”, wyjaśnimy, dlaczego powinno ono pełnić kluczową rolę w strategii marketingowej Twojej firmy. Na tym etapie ważne jest, by zrozumieć podstawowy cel pozycjonowania. A jest nim wyświetlanie firmowej strony na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu przez użytkownika fraz nawiązujących do firmowej oferty.

Świetnie, gdy uda się znaleźć na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, jeszcze lepiej — gdy w pierwszej trójce, doskonale — na pierwszym miejscu. Co daje przedsiębiorcy wysoka pozycja w wyszukiwarce?

 • większy ruch na stronie
 • więcej zapytań od klientów
 • w konsekwencji powyższych: wzrost sprzedaży
 • docieranie wprost do grupy docelowej
 • zwiększenie świadomości marki
 • poprawa jakości funkcjonowania i użyteczności strony.

A ponieważ wyszukiwarka Google to dziś podstawowe źródło informacji — według Stat Counter obsługuje obecnie aż 92% wszystkich zapytań na całym świecie — zajmując w niej wysoką pozycję, zwiększasz swoją wiarygodność i wzbudzasz zaufanie do marki.

Ważna uwaga: wszystkie powyższe korzyści możesz osiągnąć, gdy pozycjonowanie prowadzone jest profesjonalnie, na bazie aktualnej wiedzy, doświadczenia i znajomości zaawansowanych narzędzi. A ponieważ profity, jakie możesz odnieść, są niebagatelne, rzeczywiście warto powierzyć specjalistom pozycjonowanie stron. Ceny usługi jednak wcale nie muszą być wysokie. Na wysokie pozycje w wyszukiwarce może pozwolić sobie nawet niewielki lokalny przedsiębiorca.

Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie — cennik. Co składa się na wycenę pozycjonowania?

Bez dobrze prowadzonych zabiegów z obszaru SEO w zasadzie niemożliwe jest uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Trzeba mieć jednak świadomość, że skuteczne pozycjonowanie to nie jest działanie incydentalne, a długofalowy proces, który opiera się na wiedzy i doświadczeniu specjalistów. Wszystkie zabiegi realizowane w ramach procesu składają się na koszt pozycjonowania strony internetowej. Potrzebne Ci usługi SEO? Cennik pozycjonowania w naszej agencji zależy od wielu bardzo istotnych elementów, z których każdy odgrywa ważną rolę w procesie wypracowywania wysokiej pozycji osiąganej przez stronę internetową. Najważniejszymi elementami są:

Audyt SEO
Celem audytu jest wskazanie obszarów w firmowej witrynie, które wymagają poprawy, tak by strona była funkcjonalna i precyzyjnie odpowiadała na zapytania użytkowników, które są powiązane z ofertą firmy. Audyt jest zawsze pierwszym krokiem, który wskazuje dalszy kierunek rozwoju witryny. Przeprowadza się go niezależnie od rodzaju i wielkości strony internetowej.

Optymalizacja on-site
Optymalizacja firmowej strony polega na jej dostosowaniu do aktualnych wymogów algorytmów Google. Co obejmują zmiany, które wprowadzane są bezpośrednio na stronie? Przede wszystkim poprawę kodu źródłowego strony oraz optymalizację wszystkich treści na stronie, tak by były jak najbardziej użyteczne dla odbiorców. Te zabiegi również nie są działaniem jednorazowym — aby pozycjonowanie było skuteczne, serwis musi być aktualizowany tak często, jak zmieniają się algorytmy Google badające stronę.

SEO copywriting
Dziś to właśnie tworzenie unikalnej i wartościowej dla odbiorców treści jest jednym z głównych elementów pozycjonowania, które umożliwia osiąganie wysokich pozycji przez firmową witrynę. Samo przedstawienie oferty to za mało, by być widocznym w wyszukiwarce. Konieczne jest nasycenie tekstu na stronie frazami kluczowymi, które wpisują użytkownicy w okno wyszukiwarki. Bardzo istotna jest odpowiednia struktura treści i zachęcające wezwania klientów do akcji. Często stosowanym zabiegiem jest także założenie i prowadzenie firmowego bloga. Jest to zabieg, który także ma duży wpływ na ostateczny SEO cennik.

Pozycjonowanie off-site
To m.in. link building, czyli pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do witryny oraz optymalizacja dotychczasowych linków przychodzących (m. in. pod kątem zmian w strukturze linkowania, treści zakotwiczenia itp.). Link building powinien opierać się na pozyskiwaniu linków pochodzących z bezpiecznych, cenionych przez użytkowników i algorytmy Google, źródeł. Pozycjonowanie off-site opiera się też na wpisach na forach, grupach tematycznych, w mediach społecznościowych itp. To, jakie prace będą konieczne, zależy indywidualnie od potrzeb każdej strony czy sklepu internetowego. Ich zakres oczywiście także ma wpływ na to, ile kosztuje SEO.

Analityka
Aby pozycjonowanie było skuteczne, konieczne jest bieżące monitorowanie jego efektów, wyciąganie wniosków i wdrażanie koniecznych zmian. Usługa pozycjonowania obejmuje zwykle także przygotowanie precyzyjnego raportu, który zawiera podsumowanie wypracowanych wyników, wnioski i rekomendacje na przyszłość.

Profesjonalne narzędzia SEO
W pracy pozycjonerskiej zaawansowane i precyzyjne narzędzia SEO są niezbędne. Dzięki nim możliwe są efektywne analizy, weryfikacja wyników czy tworzenie contentu wysokiej jakości. W naszej agencji korzystamy z najnowocześniejszego i najskuteczniejszego oprogramowania, przy którego wsparciu możemy osiągać bardzo satysfakcjonujące wyniki dla pozycjonowanych stron.

To najważniejsze czynniki i zabiegi z obszaru szeroko pojętego SEO, które mają kluczowy wpływ na to, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu czy strony. Są jednak jeszcze czynniki dodatkowe.

Pozycjonowanie Google — cena: jakie czynniki dodatkowe mogą wpływać na koszt SEO?

Wiesz już, jakie czynniki wpływają na ogólny koszt usługi, jaką jest pozycjonowanie. Cena może jednak różnić się w zależności od specyfiki danego biznesu oraz od aktualnej sytuacji i pozycji witryny w wyszukiwarce. Widełki zaczynają się od kilkuset złotych, np. dla niewielkiej lokalnej firmy, a kończą na kilku tysiącach dla dużych firm. Jakie zatem aspekty bierzemy pod uwagę przy wycenie?

Po pierwsze istotne są kwestie związane bezpośrednio z prowadzoną działalnością: to, w jakiej branży działa firma, jaki jest zasięg jej działania oraz jak bardzo złożona jest jej oferta (a konkretnie: ile produktów/usług/podstron będzie promowane za pomocą pozycjonowania).

Duża i prężnie działająca konkurencja związana jest oczywiście z koniecznością prowadzenia bardziej intensywnych prac pozycjonerskich, a to wymusza wyższy koszt pozycjonowania sklepu internetowego czy strony. Podobnie jest przy liczbie i trudności fraz kluczowych. Na cennik pozycjonowania w Google wpływ ma to, na ile fraz kluczowych będzie pozycjonowana strona i jak trudno będzie osiągnąć dla nich wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Czynnikiem mającym znaczenie przy wycenie pozycjonowania strony internetowej jest także zasięg działania biznesu. Prowadzenie działań na rynku lokalnym będzie znacznie tańsze niż pozycjonowanie na rynku ogólnopolskim lub międzynarodowym.

W kolejnym kroku bierze się pod uwagę aktualną pozycję firmy w wynikach wyszukiwania, jakość strony i treści w serwisie oraz jakość linków prowadzących do witryny. Ocenia się także jakość stron konkurencyjnych oraz działania, jakie konkurencja prowadzi w obszarze pozycjonowania/SEO.
Cennik, który finalnie otrzymuje klient, uwzględnia wszystkie powyższe kwestie.

Pozycjonowanie stron Google — cennik zgodny z potrzebami każdego biznesu

Poniżej przedstawiamy nasz cennik na pozycjonowanie strony i sklepu internetowego. Dla ułatwienia przygotowaliśmy 5 pakietów: mini, standard, standard +, maxi, maxi+, które adresujemy do firm o różnym zasięgu działania i stopniu rozwoju. Sprawdź, ile kosztuje pozycjonowanie strony w Google w naszej agencji oraz jakie usługi wchodzą w skład pakietów!

Cennik pozycjonowanie stron

[SEO]

Przesuń w prawo →

Mini

849 zł
netto/mies.

DLA LOKALNYCH FIRM

Jedna pozycjonowana podstrona

Pozycjonowanie strony internetowej

Podstawowe linkowanie

Comiesięczny raport działań

Opieka Specjalisty SEO

Konsulting drogą mailową

Standard

1099 zł
netto/mies.

DLA LOKALNYCH LUB MIKRO I MAŁYCH FIRM

Dwie pozycjonowane podstrony

Pozycjonowanie strony internetowej, Google My Business

Podstawowe linkowanie, linkowanie z katalogów

Comiesięczny raport działań

Opieka Specjalisty SEO

Konsulting drogą mailową

Standard+

1399 zł
netto/mies.

DLA ŚREDNICH FIRM LUB FIRM Z WIĘKSZYM ZASIĘGIEM LUB POCZĄTKUJĄCYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Trzy pozycjonowane podstrony

Pozycjonowanie strony internetowej, bloga, Google My Business

Standardowe linkowanie, linkowanie z katalogów

Comiesięczny raport działań

Opieka Specjalisty SEO

Konsulting drogą mailową

Maxi

1999 zł
netto/mies.

DLA DUŻYCH FIRM LUB SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Cztery pozycjonowane podstrony

Pozycjonowanie strony internetowej, bloga, Google My Business

Rozszerzone linkowanie, artykuły sponsorowane, linkowanie z katalogów

Comiesięczny raport działań

Opieka Specjalisty SEO

Konsulting drogą mailową

Maxi+

2799 zł
netto/mies.

DLA PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCYCH SIĘ FIRM ORAZ SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Pięć+ pozycjonowanych podstron

Pozycjonowanie strony internetowej, bloga, Google My Business

Rozszerzone linkowanie, artykuły sponsorowane, linkowanie z katalogów

Comiesięczny raport działań

Opieka Specjalisty SEO

Konsulting drogą mailową / w formie wideokonferencji na życzenie

W naszej agencji SEO ceny pozycjonowania stron internetowych są zróżnicowane i dopasowane do możliwości i potrzeb każdego biznesu. Znajduje to odzwierciedlenie w usługach oferowanych w ramach poszczególnych pakietów. Lokalny przedsiębiorca lub mikro firma, która dopiero zaczyna działać marketingowo w sieci, mają bowiem inne potrzeby niż prężnie działające duże firmy czy sklepy internetowe.

Ci pierwsi potrzebują pozycjonowania lokalnego lub wdrożenia i prowadzenia podstawowych działań z zakresu SEO na kilka fraz kluczowych powiązanych z ofertą oraz opieki nad wizytówką Google Moja Firma. Ci drudzy zwykle konkurują na rynku ogólnopolskim ze znacznie większą liczbą firm, dlatego też ich działania powinny być bardziej intensywne, ekspansywne i prowadzone na szerszą skalę: dla większej liczby podstron, na większą liczbę fraz kluczowych czy linków zewnętrznych prowadzących do witryny.

Jak już wyżej powiedzieliśmy, pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Trzeba więc liczyć się z tym, że efekty będą widoczne w czasie od kilku-kilkunastu tygodni do nawet kilku miesięcy. Nie ma tutaj jednego modelu — jest to uzależnione od branży, rynku, aktualnej jakości witryny itp. Dlatego też rozliczenie następuje w najkorzystniejszym dla obu stron modelu abonamentowym, w którym klient ponosi miesięczny koszt pozycjonowania strony w Google.

W odróżnieniu od wielu agencji SEO nie wymagamy także zawierania długoletnich zobowiązań. Podpisujemy umowę na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, dzięki czemu możesz zrezygnować w każdym momencie.

Przesuń w prawo →

Każdy pakiet zawiera BEZPIECZNĄ UMOWĘ, bez długotrwałych okresów wypowiedzenia!
To znaczy, że możesz wypowiedzieć ją w każdej chwili, a okres wypowiedzenia trwa TYLKO miesiąc!

Mini

DLA LOKALNYCH FIRM

PRACE POCZĄTKOWE

 • Audyt SEO
 • Analiza słów kluczowych
 • Wdrożenie audytu w ramach możliwości
 • Konsulting programistyczny
 • Zamówienie treści

ILE POZYCJONOWANYCH PODSTRON?

 • jedna

CO MOŻEMY POZYCJONOWAĆ?

 • Stronę internetową

LINK BUILDING

 • Podstawowe linkowanie oparte o ekonomiczne i bezpieczne metody

WSPARCIE

 • Comiesięczny raport działań
 • Opieka Specjalisty SEO
 • Konsulting drogą mailową

STANDARD

DLA LOKALNYCH LUB MIKRO I MAŁYCH FIRM

PRACE POCZĄTKOWE

 • Audyt SEO
 • Analiza słów kluczowych
 • Wdrożenie audytu w ramach możliwości
 • Konsulting programistyczny
 • Zamówienie treści

ILE POZYCJONOWANYCH PODSTRON?

 • dwie

CO MOŻEMY POZYCJONOWAĆ?

 • Stronę internetową
 • Google My Business (jeśli jest to biznes lokalny):
  – Stworzenie opisu firmy
  – Uzupełnienie wszystkich informacji o firmie
  – Podział na kategorie
  – Przygotowanie opisów produktów/usług
  – Publikacja wpisów

LINK BUILDING

 • Podstawowe linkowanie oparte o ekonomiczne i bezpieczne metody
 • Linkowanie z katalogów firmowych (jeśli jest to biznes lokalny)

WSPARCIE

 • Comiesięczny raport działań
 • Opieka Specjalisty SEO
 • Konsulting drogą mailową

STANDARD+

DLA ŚREDNICH FIRM LUB FIRM Z WIĘKSZYM ZASIĘGIEM LUB POCZĄTKUJĄCYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH

PRACE POCZĄTKOWE

 • Audyt SEO
 • Analiza słów kluczowych
 • Wdrożenie audytu w ramach możliwości
 • Konsulting programistyczny
 • Zamówienie treści

LE POZYCJONOWANYCH PODSTRON?

 • trzy

CO MOŻEMY POZYCJONOWAĆ?

 • Stronę internetową
 • Blog:
  – research i grupowanie słów kluczowych
  – przygotowanie planu publikacji
 • Google My Business (jeśli jest to biznes lokalny):
  – Stworzenie opisu firmy
  – Uzupełnienie wszystkich informacji o firmie
  – Podział na kategorie
  – Przygotowanie opisów produktów/usług
  – Publikacja wpisów

LINK BUILDING

 • Standardowe linkowanie oparte o ekonomiczne i bezpieczne metody
 • Linkowanie z katalogów firmowych (jeśli jest to biznes lokalny)

WSPARCIE

 • Comiesięczny raport działań
 • Opieka Specjalisty SEO
 • Konsulting drogą mailową

MAXI

DLA DUŻYCH FIRM LUB SKLEPÓW INTERNETOWYCH

PRACE POCZĄTKOWE

 • Audyt SEO
 • Analiza słów kluczowych
 • Analiza konkurencji
 • Wdrożenie audytu w ramach możliwości
 • Konsulting programistyczny
 • Plan contentowy (opcjonalnie)
 • Zamówienie treści

ILE POZYCJONOWANYCH PODSTRON?

 • cztery

CO MOŻEMY POZYCJONOWAĆ?

 • Stronę internetową
 • Blog:
  – research i grupowanie słów kluczowych
  – przygotowanie planu publikacji
 • Google My Business (jeśli jest to biznes lokalny):
  – Stworzenie opisu firmy
  – Uzupełnienie wszystkich informacji o firmie
  – Podział na kategorie
  – Przygotowanie opisów produktów/usług
  – Publikacja wpisów

LINK BUILDING

 • Rozszerzone linkowanie oparte o sprawdzone metody
 • Artykuły sponsorowane jako jedno z źródeł linkowania
 • Linkowanie z katalogów firmowych (jeśli jest to biznes lokalny)

WSPARCIE

 • Comiesięczny raport działań
 • Opieka Specjalisty SEO
 • Konsulting drogą mailową

MAXI+

DLA PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCYCH SIĘ FIRM ORAZ SKLEPÓW INTERNETOWYCH

PRACE POCZĄTKOWE

 • Audyt SEO
 • Analiza słów kluczowych
 • Analiza konkurencji
 • Wdrożenie audytu w ramach możliwości
 • Konsulting programistyczny
 • Plan contentowy (opcjonalnie)
 • Zamówienie treści

ILE POZYCJONOWANYCH PODSTRON?

 • pięć+

CO MOŻEMY POZYCJONOWAĆ?

 • Stronę internetową
 • Blog:
  – research i grupowanie słów kluczowych
  – przygotowanie planu publikacji
 • Google My Business (jeśli jest to biznes lokalny):
  – Stworzenie opisu firmy
  – Uzupełnienie wszystkich informacji o firmie
  – Podział na kategorie
  – Przygotowanie opisów produktów/usług
  – Publikacja wpisów

LINK BUILDING

 • Rozszerzone linkowanie oparte o najbardziej zaawansowane metody
 • Artykuły sponsorowane jako jedno z źródeł linkowania
 • Linkowanie z katalogów firmowych (jeśli jest to biznes lokalny)

WSPARCIE

 • Comiesięczny raport działań
 • Opieka Specjalisty SEO
 • Konsulting drogą mailową
 • Konsulting w formie wideokonferencji na życzenie

Teraz to możliwe: tanie pozycjonowanie stron! Cennik lokalnego SEO

Naszą ofertę dopasowaliśmy także do potrzeb niewielkich lokalnych biznesów, adresując do nich usługę, jaką jest pozycjonowanie lokalne. Cennik przedstawia się tutaj bardzo korzystnie, dzięki czemu nawet niewielkie biznesy mogą zapewnić sobie doskonałą widoczność w sieci i systematyczny napływ nowych klientów.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne? To nic innego jak proces budowania stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania w danej lokalizacji, np. na frazę „strony internetowe Częstochowa”. Ponieważ konkurencja nie jest tak duża jak na rynku ogólnopolskim, efekty pozycjonowania widoczne są szybciej, a cena pozycjonowania strony w Google jest bardzo przystępna. W naszej agencji ceny lokalnego SEO zaczynają się już od kilkuset złotych miesięcznie. Dzięki temu każda, nawet mikro, firma jest w stanie wyprzedzić konkurencję i stać się liderem na lokalnym rynku!

Pozycjonowanie sklepu internetowego — cena dopasowana do zakresu usług

Sklepy internetowe, niezależnie od wielkości, stają przed wyzwaniem zdobycia przewagi konkurencyjnej w branży. I mogą ją osiągnąć dzięki pozycjonowaniu! W przypadku sklepów internetowych stosujemy odpowiednio dopasowaną do specyfiki sklepu strategię pozycjonowania. Często uwzględnia ona tzw. frazy long tail, czyli z tzw. z długiego ogona, które bardzo precyzyjnie odpowiadają na zapytania klientów w odniesieniu do wyszukiwanych produktów, np. „buty adidas dziecięce 25”. Dobrze wypozycjonowanie frazy long tail przekładają się bezpośrednio na wzrost widoczności strony i ruchu w serwisie. Dlatego to właśnie na nich w znacznym stopniu skupiamy się w trakcie optymalizacji SEO.

Cennik jest w tym obszarze dopasowywany do potrzeb właścicieli sklepów i ich możliwości. Szczegółowa analiza witryny daje możliwość przygotowania wyceny usługi pozycjonowania stron i przygotowania strategii rozwoju widoczności sklepu.
W naszym cenniku pozycjonowania www znajdziesz pakiety przeznaczone dla startujących, rozwijających się i dużych sklepów internetowych. Nie wiesz, który będzie najlepszy dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami — dobierzemy optymalne rozwiązania dla rozwoju Twojego sklepu!

Zamów szybką wycenę pozycjonowania sklepu internetowego

Cennik pozycjonowania stron www w Dais — za co płacisz?

Jesteśmy agencją SEO, która z sukcesem wypozycjonowała już wiele firm na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim, zapewniając im wysokie i stabilne pozycje w wynikach wyszukiwania. Nasz sekret tkwi w kompleksowo prowadzonych działaniach, które wzajemnie się wzmacniają. Przeglądając nasz cennik pozycjonowania stron internetowych, być może zastanawiasz się, za jakie działania płacisz w naszej agencji SEO. Cennik — w zależności od pakietu — obejmuje:

 • utworzenie indywidualnej strategii pozycjonowania
 • przeprowadzenie audytu i wdrożenie wytycznych optymalizacyjnych w ramach możliwości
 • analizę działań SEO konkurencji
 • analizę słów kluczowych
 • precyzyjny, najlepszy dla rozwoju biznesu, dobór fraz do pozycjonowania
 • konsultacje z programistą
 • profesjonalny copywriting i content marketing (opisy oferty, produktów, kategorii, artykuły blogowe)
 • utworzenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, publikację wpisów
 • wartościowy link building, w tym artykuły sponsorowane
 • indywidualną opiekę SEO
 • konsulting mailowy lub w formie wideokonferencji
  comiesięczny raport działań.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, jaki jest koszt pozycjonowania strony. I ciesz się wysoką i stabilną pozycją Twojej marki w Internecie!

Dlaczego warto pozycjonować strony i sklepy z nami?

Chcesz zainwestować w pozycjonowanie SEO? Cena usługi nie powinna być jednak wyłącznym kryterium wyboru. Za niskim kosztem pozycjonowania w Internecie kryją się bowiem często tak naprawdę niska skuteczność i ryzykowne praktyki, skutkujące w dłuższej perspektywie obniżeniem pozycji. Efektywne pozycjonowanie opiera się zaś na fachowej wiedzy, doświadczeniu i umiejętności specjalistów SEO, których usługi mają swoją cenę. Dlatego właśnie warto współpracować z doświadczoną agencją SEO! Przekonaj się, jakie korzyści odniesiesz ze współpracy z nami:
 • Wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów SEO — który na bieżąco analizuje rynki i algorytmy wyszukiwarki. Dla sukcesu Twojej firmy!
 • Indywidualnie dopasowana strategia pozycjonowania — do potrzeb i możliwości Twojego biznesu. Nie działamy schematycznie, zapleczem jest dla nas zawsze solidna analiza i indywidualny plan działania.
 • Zaawansowane i bezpieczne metody pozycjonowania — tylko one gwarantują wzrost widoczności Twojej strony i wzrost ruchu. Pracujemy na rekomendacjach Google, nie stosujemy technik zakazanych.
 • Indywidualna opieka specjalisty SEO — który jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy, przygotowuje raporty i dalsze rekomendacje, chętnie dzieli się swoją wiedzą.
 • Prosta i bezpieczna umowa z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia — cenimy sobie jasne zasady współpracy i nie związujemy klientów skomplikowanymi umowami czy długimi okresami wypowiedzenia.
 • Partnerskie relacje — sukces naszego klienta jest naszym sukcesem. W każdą współpracę wchodzimy z pełnym zaangażowaniem, transparentnymi zasadami i głową otwartą na nowe pomysły!
 • Zaawansowane narzędzia używane do pozycjonowania — posiadamy rozbudowane zaplecze i korzystamy z najnowszego oprogramowania, które wspiera skuteczność prowadzonych działań.
Sprawdź, co mówią o nas klienci

Pozycjonowanie stron www: cena. Podsumowanie

Już wiesz, ile kosztuje pozycjonowanie stron www i jakie działania mają wpływ na cenę. Jako doświadczona agencja zapraszamy do współpracy w zakresie pozycjonowania stron SEO. Cennik, jaki proponujemy naszym klientom, jest elastyczny. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a po analizie Twojej strony, przygotujemy propozycję dopasowaną do Twoich celów biznesowych oraz budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie. Sięgnij po więcej — pomnażaj swoje zyski dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu z nami!

Jak zamówić wybrany pakiet?

Wypełnij formularz kontaktowy

Nasz specjalista odpowie
Ci w ciągu 24 godzin.

Ustalicie szczegóły i otrzymasz od nas umowę.
Gdy odeślesz nam podpisany skan umowy – rozpoczniemy współpracę.

Formularz kontaktowy

  Imię:

  *Adres email:

  Strona www:

  *Wybrany pakiet:

  Dodatkowe pytania: