Prowadzenie Pinterest

Prowadzenie konta na Pinterest to nie tylko publikowanie zdjęć – to sztuka łączenia wizualnej inspiracji z marketingowymi celami. Dzięki odpowiedniej strategii i kreatywnemu podejściu, możesz przyciągnąć uwagę milionów użytkowników i zbudować lojalną społeczność wokół Twojej marki.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w prowadzeniu Pinterest dla firm i chcemy podzielić się z Tobą niezwykłą wiedzą na temat wykorzystywania Pinterest do promocji Twojej marki.

Prowadzenie konta na Pinterest.

Pinterest prowadzony z pomysłem.
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Prowadzenie konta na Pintereście to nie lada wyzwanie. Specyfika Pinterest jest nieco odmienna niż chociażby specyfika dobrze znanego wszystkim Facebooka, czy Instagrama. Warto wiedzieć o intencjach zakupowych użytkowników Pinterest… Największą grupą korzystającą z konta na Pinterest są kobiety w wieku 25-34. Musisz wiedzieć, że osoby wchodzące na Pinterest mają już z tyłu głowy intencję zakupową. Badania pokazują, że duża część ludzi kupuje produkt po zobaczeniu go na Pinterest.

Agencja Pinterest

Co otrzymasz od Nas w ramach prowadzenia usługi?

Jesteśmy agencją marketingową, która ma na celu ułatwić wykorzystanie Pinteresta do osiągnięcia celów biznesowych. W ramach prowadzenia Pinterest przez nasza agencję pomożemy Ci w takich kwestiach jak:

Usługa obejmuje tworzenie i zarządzanie kontem biznesowym na Pinterest

Utworzenie konta

Nasze usługi obejmują tworzenie i zarządzanie kontem biznesowym na Pinterest, które pozwala na dostęp do narzędzi marketingowych, takich jak reklamy i analityka.

Tworzenie Pinów

Na Pinterest, content jest górą. Pomożemy Ci w tworzeniu atrakcyjnych Pinów, które przyciągną uwagę i zachęcą do kliknięcia.

Pomoc przy tworzeniu atrakcyjnych Pinów.
Opracowanie strategii, która zwiększy widoczność na Pinterest.

Opracowywanie strategii contentu

Biorąc pod uwagę cele Twojej marki i zrozumienie tego, czego szukają użytkownicy Pinterest, możemy opracować strategię contentu, która zwiększy Twoją widoczność na platformie.

Zarządzanie reklamami

Pinterest Ads to skuteczny sposób na zwiększenie zasięgu Twoich Pinów. Nasza agencja może prowadzić kampanie reklamowe na Pinterest dla Twojej marki, aby dowiedzieć się więcej na temat reklam na Pinterest przejdź tutaj.

Zarządzanie Pinterest Ads. Zwiększenie zasięgu Pinów.
Przygotowanie comiesięcznego harmonogramu publikacji treści.

Comiesięczny harmonogram

W ramach współpracy przygotowujemy dla Twojej marki comiesięczny harmonogram, dzięki któremu publikacja treści będzie regularna, a Ty będziesz wiedział kiedy i co opublikujemy na Pinterest.

Dedykowany opiekun

Do obsługi Pinteresta Twojej marki przydzielimy Specjalistę Social Media, z którym będziesz miał bieżący kontakt mailowy.

Obsługa Pinteresta z pomocą Specjalisty Social Media.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy
Ci pomóc z Twoim Pinterestem?

Współpraca z agencją dais może przynieść wiele korzyści dla Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z Pinterestem, czy doświadczoną marką, która chce zwiększyć swoją obecność na tej platformie.

Obsługa Pinterest

Obsługa Pinterest to atrakcyjny content, oparty głównie na estetycznych tzw. pinach, czyli inaczej mówiąc, postach na Pinterest. Profesjonalna obsługa Pinterest to możliwość wzmocnienia Twojej marki na rynku. Pinterest to przestrzeń, w której użytkownicy aktywnie poszukują inspiracji i pomysłów, co oznacza, że mają otwarty umysł na odkrywanie nowych marek i produktów, w tym także Twojej! Pinterest jest świetnym miejscem dla sklepów internetowych, ale także dla architektów, projektantów wnętrz, czy weselnych organizatorek.

Pinterest dla firm

Tak jak już wspomnieliśmy Pinterest to rewelacyjne miejsce do promocji sklepu internetowego, ale nie tylko. Pinterest sprawdzi się w przypadku każdej firmy, która oferuje cokolwiek związanego w pewien sposób z planowaniem. Pinnerzy są planistami i lubią podejmować działania, jeśli Twoja firma inspiruje do działania, produkty oferowane przez Twoją firmę mogą spełniać jakieś wizje i oczekiwania – wręcz powinieneś wprowadzić swoją markę na Pinterest by skorzystać z intencji jakie panują wśród społeczności Pinterest.

Pinterest dla firm – ile kosztuje?

Cena prowadzenia Pinterest zależy od tego jaką firmę prowadzisz i jaki cel chcesz osiągnąć. Możemy zarówno poprowadzić profil Twojej firmy organicznie lub wspomóc działania organiczne płatnymi, czyli Pinterest Ads, wtedy cena będzie wyższa, ale również efekty lepiej widoczne. Szczególnie dla takich marek jak: wyposażenie wnętrz, sklepy internetowe, sklepy meblowe, projektanci wnętrz, architekci, fotografowie, organizatorzy weselni, branże powiązane z selfcare polecamy połączenie pakietu Pinterest Organic z Pinterest Ads, wtedy jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze wyniki. Jeśli chcesz dowiedzieć jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla twojej firmy – skontaktuj się z nami – dobierzemy ofertę skrojoną pod twoją markę.