Prowadzenie Instagrama

Instagram to potężna platforma, która może pomóc w rozwoju Twojej marki. By tak się stało należy poprowadzić Instagrama w sposób ciekawy i przede wszystkim estetyczny. To właśnie nas potrzebujesz! Tworzymy treści na miarę Twojego potencjalnego Klienta oraz projektujemy grafiki na Instagrama zgodne z obecnymi trendami.

Zadbamy o wizualną spójność Twojej marki, czy też firmy na Instagramie i stworzymy miejsce, do którego Twoi odbiorcy będą chętnie wracać po więcej.

Mamy pomysły i poprowadzimy Twój Instagram tak jak należy! 

Instagram prowadzony z pomysłem.

Instagram z #pomysłem.
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Od czego uzależniona jest cena prowadzenia Instagrama?

Prowadzenie Instagrama cena

Cena prowadzenia Instagrama firmowego jest uzależniona od wielu czynników. Wpływ na koszt pakietu ma głównie zakres pracy. Prowadzenie profilu na IG to nie tylko dodawanie postów, ale także kreatywne spojrzenie, przemyślana strategia, odpowiedni research konkurencji oraz spójna i przykuwająca uwagę komunikacja.

Prowadzenie Instagrama firmowego

Co otrzymasz w ramach usługi?

Tworzenie profesjonalnych, estetycznych i idealnych grafik na Instagrama.

Profesjonalne grafiki na Instagrama

Jak grafiki to z pomysłem! Tworzymy estetyczne i warte uwagi grafiki, które idealnie wpasowują się w środowisko Instagramowe. Marzy Ci się Instagram w jednej tonacji – wiemy jak to zrobić! Chcesz by Twój profil składał się w ciekawy kolaż? – nasz grafik stworzy koncepcję i zaprojektuje grafiki!

Autorska treść

Wiemy co w trawie piszczy, dlatego opracowywane przez Nas treści są angażujące i dopasowane do współczesnego odbiorcy Instagrama. Każde teksty posiadają dobrane do branży hashtagi, które zwiększają zasięgi profilu.

Opracowanie angażujących i dopracowanych treści na Instagrama.
Czuwanie wykwalifikowanego specjalisty nad Instagramem.

Opieka specjalisty

Nad Twoim firmowym Instagramem czuwać będzie wykwalifikowany specjalista, który dobrze wie jak tworzy się dobry content w mediach społecznościowych.

Comiesięczny harmonogram postów

Co miesiąc otrzymasz od nas harmonogram treści, starannie dobrany do specyfikacji Twojej branży. Dzięki temu zawsze z wyprzedzeniem będziesz wiedział/a co i kiedy pojawi się na Twoim insta.

Otrzymywanie comiesięcznego harmonogramu postów od specjalisty.
Prowadzenie Instagrama z dbałością o wizerunek firmy.

Dbanie o wizerunek Twojej firmy

Poprowadzimy Instagram tak jak należy, czyli z dbałością o wizerunek Twojej firmy. Na pozytywny odbiór wpłyniemy tworząc konkretne komunikaty, przygotowując estetyczne grafiki, odpowiadając na komentarze odbiorców i tworząc niezawodne kampanie.

Miarodajne kampanie reklamowe

Nasz specjalista ds. reklam zajmie się profesjonalnie Instagram Ads i poprowadzi skuteczne działania reklamowe Twojego firmowego profilu na Instagramie. Zyskasz dzięki temu większe grono odbiorców i sprawnie osiągniesz swój cel.

Prowadzenie skutecznych kampanii Instagram Ads. Zwiększenie odbiorców.
Nie wiesz ile to kosztuje?

Portfolio

W Agencji Social Media & Performance Marketing kochamy wyzwania, dlatego w naszym portfolio znajdziesz projekty z różnych dziedzin! Zobacz, co zrealizowaliśmy dla naszych klientów i przekonaj się, jak kreatywnie podejmujemy każde zadanie. Zawsze działamy z #pomysłem!

Masz więcej pytań?

Prowadzenie instagrama cennik

Cena prowadzenia instagrama jest uzależniona od zakresu pracy. Podstawowy pakiet obsługi Instagrama rozpoczyna się od 699 zł miesięcznie. Na ostateczny koszt ma jednak wpływ wiele czynników – takich jak chociażby branża, której profil dotyczy. Innych działań będzie wymagał instagram sklepu internetowego, a innych lokalnego biznesu.

Jak tworzymy grafiki do postów?

Grafiki do postów i instastories tworzymy wykorzystując zdjęcia, które nam prześlesz lub korzystając z własnych baz zdjęć. Wygląd grafik na Instagrama dobieramy do identyfikacji wizualnej marki by całokształt tworzył harmonijną kompozycję. Wygląd postów jest opracowywany przez specjalistę w tym temacie.

Czy prowadzimy instagrama po angielsku?

Tak, istnieje możliwość obsługi Instagrama w języku angielskim. Posiadamy w swoim zespole tłumacza, który zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami. To nie oznacza, że język treści będzie “sztywny”, wszystko jest dopasowane do branży, łącznie z językiem przekazu.

Co to zasięg organiczny na instagramie?

Działania organiczne na Instagramie to wszystkie te ruchy, którymi docieramy do odbiorców bezpłatnie. Zasięgiem organicznym nazwiemy np. dodawanie postów, czy hashtagów. Działania przeciwne do organicznych to te nazywane zasięgiem płatnym. Działaniami płatnymi nazwiemy te za które płacimy by dotrzeć do odbiorców np. płatne reklamy na Instagramie.

Jaki budżet na reklamy?

Budżet reklamowy przeznaczony na promocję Instagrama musi być odpowiednio dobrany do celów jakie chcemy osiągnąć i tego czym zajmuje się firma. W przypadku sklepu internetowego celem może być zwiększenie sprzedaży i świadomości marki, co za tym idzie – budżet w tym przypadku będzie znacznie większy, niż ten dla lokalnej działalności.

O co chodzi z harmonogramem postów?

Co miesiąc przygotowujemy dla Ciebie harmonogram postów, w którym zawarte są daty oraz tematy poszczególnych treści. Po przesłaniu planu postów masz możliwość wprowadzenia zmian co sprawi, że będziesz zadowolony/a z zamieszczanych postów. To pozwala Ci również na sprawne kontrolowanie tego co robimy, bez główkowania nad tym kiedy pojawi się coś na Instagramie.

Ile postów i relacji zamieszczamy miesięcznie?

Nie posiadamy sztywno określonej liczby postów w miesiącu. Ilość zamieszczanych postów i instastories zależy od Twoich potrzeb i specyfikacji branży, w której się obracasz. Po poznaniu Twoich wymagań przygotowujemy odpowiedni pakiet z dopasowana liczba postów i instastories.

Jak tworzymy stories?

Stories na instagramie tworzymy na podstawie przesłanych zdjęć/video. Oprócz tego tworzymy także relacje angażujące typu: ankiety, quizy oraz treści informacyjne.