Prowadzenie fanpage, które przyniesie Ci efekty

Kreatywne prowadzenie fanpage na Facebooku to nasza specjalność. Docieramy do klientów, budujemy społeczność wokół marki i sprawiamy, że zyski rosną. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów od social media!

Samodzielna obsługa fanpage to zajęcie czasochłonne i wymagające dużego zaangażowania w przygotowanie wartościowych treści i skutecznych reklam. Jesteśmy po to, by Cię w tym odciążyć, a przy tym dostarczyć efekty w postaci zaangażowanej społeczności, dobrych relacji z klientami, wysokich wskaźników konwersji reklam oraz zwrotów z inwestycji.

Kreatywne prowadzenie fanpage. Fanpage, który przyniesie efekty.

Fanpage prowadzony z pomysłem.
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Kompleksowe i profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku w języku polskim i angielskim.

Prowadzenie Facebooka

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku w języku polskim oraz angielskim. Dbamy o regularność i spójność publikowanych postów i relacji oraz bieżącą komunikację z klientami, tworzymy efektywne kampanie reklamowe i budujemy zasięg i zaangażowanie użytkowników. Robimy to, wkładając w to całe serce i utożsamiając się z Twoją firmą.

Uwolnij swój czas i oddaj prowadzenie Facebooka w ręce kreatywnego zespołu, który przyciągnie do Ciebie więcej klientów!

Odbierz wycenę →

Prowadzenie fanpage na facebooku

Co otrzymasz od Nas w ramach prowadzenia usługi?

Projektowanie profesjonalnych i estetycznych grafik na fanpage. Grafiki dopasowane do branży.

Profesjonalne i estetyczne grafiki

Projektujemy i tworzymy profesjonalne grafiki dopasowane do branży.
Dzięki nim fanpage składa się w spójną całość, tym samym spajając się z identyfikacją wizualną marki i przyciągając wzrok każdego odbiorcy.

Autorska treść

Treści przygotowane przez naszego copywritera są przemyślane i angażujące. Efektem tego jest fanpage prowadzony z pomysłem i kreatywnym spojrzeniem.

Przygotowanie przemyślanych i angażujących treści. Prowadzenie fanpage z kreatywnym spojrzeniem.
Opieka i wsparcie specjalisty w prowadzeniu fanpage.

Opieka specjalisty

Zgłaszając się do nas otrzymasz wsparcie specjalisty w kwestii prowadzenia fanpage, który będzie odpowiadał za absorbujące treści i interesujący content na Twoim firmowym profilu.

Comiesięczny harmonogram postów

Co miesiąc otrzymasz od Nas harmonogram treści, w którym będziesz mógł wprowadzić korekty. To sprawi, że dokładnie będziesz wiedział/a co i kiedy pojawi się na fanpage. Plan treści to komfort dla Ciebie – bez zmartwień o to co pojawi się na profilu.

Comiesięczny plan postów.
Zadbanie o wizerunek na fanpage firmy. Aktywne odpowiadanie na komentarze.

Dbanie o wizerunek Twojej firmy

Zadbamy o Twój wizerunek na fanpage, aktywnie odpowiadając na pojawiające się komentarze oraz dbając o wizualną spójność profilu. Starannie dobierzemy komunikaty zamieszczane na fanpage, aby Twoja marka od razu kojarzyła się z pozytywnymi odczuciami.

Miarodajne kampanie reklamowe

W skład obsługi fanpage wchodzą kampanie reklamowe przygotowane przez profesjonalistę Facebook Ads. To gwarantuje pieczę nad działaniami reklamowymi Twojego fanpage, które mają za zadanie przynieść pozytywny odbiór Twojej firmy, aktywizację odbiorców i dotarcie do szerszego grona.

Przygotowanie kampanii reklamowych przez specjalistę Facebook Ads.

Portfolio

W Agencji Social Media & Performance Marketing kochamy wyzwania, dlatego w naszym portfolio znajdziesz projekty z różnych dziedzin! Zobacz, co zrealizowaliśmy dla naszych klientów i przekonaj się, jak kreatywnie podejmujemy każde zadanie. Zawsze działamy z #pomysłem!

Nie wiesz ile to kosztuje?

Skuteczne prowadzenie fanpage — indywidualnie opracowana strategia to nasz wyróżnik

Prowadzenie Facebooka przyniesie efekty, tylko gdy będzie opierało się na przemyślanej i indywidualnie skrojonej strategii komunikacji marki w social media. Strategia uwzględnia szczegółową analizę:

 • specyfiki branży
 • celów biznesowych klienta
 • mocnych stron marki
 • konkurencji i jej działań na Facebooku
 • specyfiki i oczekiwań grupy docelowej.

Każda firma jest inna — dlatego planując prowadzenie fanpage, stawiamy na indywidualnie dopasowane rozwiązania. Łączymy analityczne podejście i kreatywność, a także myślimy w kontekście całego biznesu, bo spójne działania dają najlepsze efekty.
Taką wartość otrzymujesz od nas w standardzie i to wyróżnia nas na rynku masowych agencji marketingowych i interaktywnych. Każdy post na Facebooku publikowany przez nas na fanpage’u firmy poprzedzony jest uczciwą odpowiedzią na pytanie, jakie cele biznesowe realizuje.

Podejście strategiczne jest Ci bliskie? Działajmy razem! Zleć nam prowadzenie strony na Facebooku.

Prowadzenie Facebooka dla firm — relacje się liczą!

I nie mamy tu na myśli wyłącznie wartościowych relacji z użytkownikami Facebooka — na punkcie których oczywiście mamy pozytywnego bzika, bo są podstawą każdego biznesu. Dbając o nie, tworzymy też jednocześnie partnerskie i bliskie relacje z firmami, które zlecają nam obsługę Facebooka.

Każdy fanpage firmy, który prowadzimy, traktujemy jak nasz własny, bo zaangażowanie prowadzi do sukcesu. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem i jesteśmy dostępni dla naszych klientów zawsze, gdy nas potrzebują.

Poznaj nas lepiej ⇨ O Nas

Prowadzenie fanpage — oferta cenowa

Zastanawiasz się, ile kosztuje obsługa fanpage? Prowadzenie profilu firmowego zawsze wyceniamy indywidualne. Co bierzemy pod uwagę?

 • specyfikę branży
 • zasięg terytorialny biznesu
 • liczbę postów i relacji w miesiącu
 • wysokość budżetu reklamowego (płatnego dodatkowo)
 • oczekiwaną dostępność moderatora odpowiadającego na zapytania i komentarze
 • opcjonalną obsługę Instagrama
 • opcjonalne organizowanie konkursów

Przygotowaliśmy dla Ciebie skuteczne biznesowo pakiety na obsługę Facebooka. Zalety pakietów? Usługi łącznie kosztują mniej, a ich działanie wzmacnia się nawzajem ⇨ Cennik Social Media

Potrzebujesz czegoś innego? A może masz pytania i potrzebujesz naszej rady, by dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu?
Świetnie się składa — zakres obsługi Facebooka zawsze dopasowujemy do potrzeb i możliwości Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami, by wybrać optymalne rozwiązania

Chcesz zlecić prowadzenie fanpage? Oferta Dais jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz zwiększyć sprzedaż i zobaczyć wysoki zwrot z inwestycji
 • prowadzisz biznes w oparciu o strategię i wiesz, że działania w social media też jej wymagają
 • oczekujesz kreatywnych i angażujących postów
 • cenisz sobie jasne zasady współpracy i szybki kontakt z agencją
 • zamierzasz rozpocząć lub kontynuować płatne działania reklamowe na Facebooku, które mają
 • przyciągnąć nowych klientów do Twojej marki.

Masz więcej pytań?

Ile kosztuje prowadzenie fanpage?

Koszt prowadzenia fanpage jest zależny od zakresu pracy. Pakiet startowy rozpoczyna się od 699 zł netto miesięcznie i jest skierowany do mniejszych firm rozpoczynających swoje działania na Facebooku. Pakiety dla sklepów internetowych mają wyższą cenę niż te dla lokalnych biznesów. Wszystko uzależnione jest również od branży i celów jakie ma przynieść obsługa Fanpage.

Jak tworzymy grafiki na fanpage?

Przygotowujemy profesjonalne grafiki z wykorzystaniem zdjęć udostępnionych przez Klienta lub korzystając z własnych baz zdjęć – starannie dobierając je do branży. Grafiki przygotowywane przez naszych specjalistów są spójne z Twoją firmą i mają za zadanie przykuć uwagę. Tworzymy z dbałością o estetykę.

Czy prowadzimy fanpage po angielsku?

Tak, istnieje możliwość prowadzenia przez nas profilu w języku angielskim. W naszym zespole mamy doświadczonego tłumacza, który zajmie się eksperckim przekładem treści na język angielski.

Co to działania organiczne na facebooku?

Działania organiczne na Facebooku to wszystkie te działania, którymi docieramy do osób za darmo, bez dodatkowego budżetu reklamowego. Przykładowo – dodając post na Fanpage bez działań płatnych docieramy do osób, które już polubiły Twój Fanpage.

Jaki budżet na promowanie fanpage?

Budżet do prowadzenia fanpage musi być odpowiednio ustosunkowany do celów jakie ma przynieść. Sugerowane budżety reklamowe do prowadzenia fb rozpoczynają się od 300 zł w podstawowych pakietach i dążą do około 2000 zł przy rozbudowanych pakietach (w przypadku bardziej rozbudowanych kampanii warto zainteresować się tematem kampanii Facebook Ads, którymi również się zajmujemy).
Budżet przeznaczany na promocję fanpage jest wykorzystywany do zwiększenia znajomości marki i stopniowego wchodzenia w interakcje.

O co chodzi z planem postów?

Co miesiąc przygotowujemy i przesyłamy harmonogram postów, dzięki temu wiesz kiedy pojawi się dany post i masz możliwość wprowadzenia zmian.
Plan postów zawiera: tematy poszczególnych postów i daty pojawienia się na fanpage.

Ile postów zamieszczamy miesięcznie?

Wszystko zależy od pakietu jaki wybierzesz. Każda branża ma inne potrzeby, dlatego ilość postów dobieramy do Twojego biznesu.

Prowadzenie fanpage cennik

Cena prowadzenia fanpage jest w dużej mierze uzależniona od branży.
Przykładowo – lokalny biznes nie wymaga tak dużego pakietu, jak chociażby sklep internetowy, który działania skupia na całej Polsce, a nie tylko jej małym obszarze.
Na prowadzenie fanpage składa się wiele różnych czynników – począwszy od strategii, postów, relacji, aż po kampanie reklamowe. Każdy z tych elementów wymaga dogłębnej analizy i researchu tworząc synergię. Przykładowe pakiety znajdziesz w zakładce cennik social media.

Czy warto prowadzić FanPage?

Prowadzenie fanpage to nie tylko dodawanie postów, ale również kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z odbiorcami, zdobywanie nowych Klientów oraz wpływ na sprzedaż i zainteresowanie produktami/usługami. Prowadzenie fanpage firmy jest wciąż przyszłościowym sposobem na rozwój. Facebook i profile firmowe na nim zawarte rosną w potęgę, ale nie uważamy tego za zły przejaw. Wręcz przeciwnie – uważamy to za możliwość dalszego rozwoju ze względu na to, że Facebook jest wizytówką firm, a jego posiadanie to już niemalże obowiązek.