Tworzenie stron WordPress

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną, szybką i dostosowaną do wszystkich typów urządzeń mobilnych stronę firmową, która odwiedzających zmieni w klientów. Skontaktuj się z nami i zacznijmy działać razem dla sukcesu Twojej marki!

Potrzebujesz szybkiej wyceny strony internetowej w WordPressie? Poznaj ją w kilka chwil!

Tworzenie stron www: WordPress. Dlaczego warto?

Aktualnie ok. 40% aktywnych stron internetowych zostało stworzonych na WordPressie. Dołącz do nich i Ty!

Czym jest WordPress?

WordPress to zdecydowanie najbardziej intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią na stronie (tzw. CMS). Jest wykorzystywany do profesjonalnego tworzenia w pełni funkcjonalnych bezpiecznych, wydajnych i responsywnych stron internetowych. Strony firmowe na WordPressie mają znane i wpływowe marki jak. Mercedes, New York Times czy Vogue.

Jakie są zalety WordPressa?

Co zyskujesz, zakładając stronę na WordPressie?

 • łatwość obsługi w prostym i intuicyjnym panelu administracyjnym, bez konieczności znajomości HTML czy PHP
 • możliwość integracji ze sklepem internetowym, z oprogramowaniem do wysyłki newsletterów, generowania leadów, CRM itd.
 • kilkunastotysięczną bazę dostępnych wtyczek, pozwalających na elastyczne i niemal nieograniczone dostosowanie strony do potrzeb rozwijającego się biznesu
 • bezpieczeństwo i sprawne działanie, dzięki regularnym aktualizacjom,
 • dobre pozycje w wyszukiwarce, ponieważ WordPress ma doskonałe zaplecze do optymalizacji SEO

Kompleksowe tworzenie stron WordPress

Tworzenie strony to usługa, którą możemy zrealizować w zakresie zgodnym z Twoimi potrzebami. Z naszej oferty wybierz działania, które najlepiej zrealizują Twoje cele biznesowe.

Projektowanie strony

Tworzymy skuteczne sprzedażowo i intuicyjne w obsłudze strony firmowe, które są jak wymarzony sprzedawca: pracują 24/7 i nie wymagają dużego zaangażowania. Wyróżniają nas: estetyczne projekty (z szablonu lub indywidualne), projektowanie pozytywnych doświadczeń użytkownika (UX) oraz doskonałe dopasowanie do wszystkich typów urządzeń (smartfony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne itd.).

Wdrożenie strony

Stronę firmową wdrażamy, wykorzystując najnowsze technologie, które dostosowane są do Twojej wygody oraz do potrzeb Twoich klientów. Instalujemy ją sprawnie oraz wdrażamy wszystkie niezbędne rozwiązania i funkcjonalności, dzięki którym osiągniesz sukces w komunikacji ze swoimi klientami.

Pisanie unikatowych treści

Tworzymy treści, które wspierają pozycjonowanie strony, czyli zapewniają jej wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania oraz skłaniają Twoich klientów do zakupu lub kontaktu. Umiejętnie nasycone językiem korzyści i wzbogacone o frazy kluczowe teksty są doskonałym uzupełnieniem świetnego designu oraz nowoczesnych technologii na stronie.

Wersje obcojęzyczne

WordPress jest systemem zarządzania treścią, który nie ma ograniczeń dotyczących wersji językowych witryny. Jeśli więc planujesz działać na rynku międzynarodowym lub rynkach zagranicznych dodanie konkretnej wersji językowej jest możliwe zarówno na etapie tworzenia strony, jak i w dowolnej chwili w przyszłości. W naszej agencji interaktywnej wykonujemy tłumaczenie stron na język angielski oraz niemiecki.

Pozycjonowanie

Masz już firmową stronę na WordPressie? Tworzenie strony, która skutecznie pozyskuje klientów, to jednak proces długofalowy. Jednym z jego elementów jest pozycjonowanie i optymalizacja witryny w taki sposób, by była dostosowana do wymagań Google i odpowiadała na realne zapytania użytkowników sieci. Efekty i wzrost ruchu na stronie gwarantowane!

Administracja

Nie masz czasu na samodzielne zarządzanie stroną firmową? Jesteśmy do usług! Możemy zająć się publikowaniem treści, bieżącą administracją, zmianami wyglądu, treści oraz bezpieczeństwem i rozwojem witryny. Czas, który dzięki temu zyskujesz, możesz przeznaczyć na rozwój własnego biznesu.

Wsparcie techniczne

Firmowa strona lub sklep online to najlepsza wizytówka marki. Dzięki naszemu wsparciu unikniesz nieprzewidzianych awarii, błędów czy problemów na stronie, które mogą negatywnie wpłynąć na wizerunek marki i wyniki sprzedaży. Z nami Twoja strona i Twój biznes są zawsze w dobrych rękach!

Wyceń swoją stronę internetową

Tworzenie stron WordPress – zaprojektuj z nami swoją stronę!

Szybko rozwijająca się technologia i działania z zakresu marketingu online sprawiają, że tworzenie stron www, które są dynamiczne, dostosowane do zmieniających się trendów i w pełni responsywne to dziś konieczność.

I dlatego tworzenie stron WordPress to proces, który warto powierzyć doświadczonym specjalistom. Wymaga on specjalistycznej wiedzy z zakresu web development, projektowania, programowania, copywritingu oraz SEO.
Co zyskujesz zlecając tworzenie stron www WordPress naszej agencji?

Wiedza i umiejętności wykwalifikowanych specjalistów

Zlecając nam wykonanie strony, możesz mieć pewność, że na sukces w komunikacji Twojej marki pracować będzie wykwalifikowany zespół: graficy, web developerzy, specjaliści SEO oraz copywriterzy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie wykonania strony.

Eksperckie wsparcie w wyborze narzędzi marketingowych

To, co sprawdza się w jednym biznesie, nie zawsze da dobre rezultaty w drugim. Do tworzenia stron zawsze podchodzimy strategicznie. Podpowiemy Ci, jakie funkcjonalności strony i rozwiązania marketingowe sprawdzą się najlepiej i spełnią standardy branży. Po to, aby Twoja strona przyniosła Ci jak najwyższe zwroty z inwestycji.

Podejście zgodne z pozytywnym doświadczeniem użytkownika (UX)

Każda strona internetowa działa w szerszym kontekście, tzw. standardów branży, a jej celem jest znacznie więcej niż estetyczny wygląd. Tak naprawdę strona ma rozwiązywać problem lub zaspokajać potrzeby użytkownika. Stąd struktura i ścieżka zakupowa powinny być intuicyjne, a podążanie nimi powinno wiązać się wyłącznie z pozytywnymi doświadczeniami użytkowników. Takie podejście przyświeca nam w tworzeniu stron www na WordPressie.

Estetyczna i przykuwająca uwagę grafika strony

Zgodna z identyfikacją wizualną marki grafika strony jest znakiem rozpoznawczym każdego biznesu. Niezależnie od tego, czy pracujemy na gotowych szablonach, czy wykonujemy indywidualny projekt graficzny, zawsze tworzymy estetyczne i atrakcyjne wizualnie strony wyróżniające markę i wprost kojarzące się z nią.

Więcej niż tylko tworzenie strony… kompleksowa usługa marketingowa!

Nawet najbardziej estetycznej, nowoczesnej, responsywnej i zgodnej z UX design stronie trzeba dmuchnąć w skrzydła. Dlatego oprócz stworzenia strony, możemy wykonać szereg usług wzmacniających jej działanie i zwiększających jej potencjał sprzedażowy. To pozycjonowanie, copywriting, content writing oraz administracja witryną. Dzięki nim strona doleci wysoko!

Partnerskie podejście

Do każdej współpracy podchodzimy ze świeżym spojrzeniem i pomysłami, a także z aktualną wiedzą oraz umiejętnościami. Pomagamy najlepiej, jak potrafimy, dlatego że sukces naszego klienta, jest naszym sukcesem. Jesteśmy transparentni — nie obiecujemy złotych gór, ale realnie oceniamy możliwości i wskazujemy rozwiązania, które dadzą najwyższe zwroty z inwestycji.

Ciągłość współpracy

Przy tworzeniu strony www trzeba mieć świadomość konieczności jej przyszłej rozbudowy lub adaptacji do zmieniających się okoliczności prowadzenia biznesu. Jeśli tylko zajdzie potrzeba rozwoju lub dostosowania strony do bieżących potrzeb, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wsparcie posprzedażowe w zakresie reklamy internetowej

Najlepsze wyniki można osiągnąć dzięki połączeniu różnych wzmacniających się wzajemnie działań. Dlatego tworząc u nas stronę www, możesz skorzystać też z usług dodatkowych takich jak reklama internetowa w Google Ads oraz social media marketing. Dzięki efektowi synergii zyski rosną!

Szkolenie z obsługi

Proces tworzenia stron www WordPress wieńczy szkolenie z obsługi tego intuicyjnego systemu zarządzania treścią na stronie. Po szkoleniu będziesz wiedział, jak sprawnie poruszać się w WordPressie i samodzielnie zarządzać publikacjami i zawartością strony.

12-miesięczna gwarancja na stronę

Na wykonaną przez nas stronę internetową dajemy Ci zawsze 12-miesięczną gwarancję. To oznacza, że jeśli w tym czasie pojawią się błędy wynikające z niewłaściwej instalacji czy konfiguracji strony, naprawimy je sprawnie. W razie ewentualnych problemów przywrócimy zawartość oraz funkcjonalności strony.

Tworzenie stron WordPress – cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje stworzenie strony na WordPressie? Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, bo to, ile finalnie będzie kosztowała strona, zależy od wielu czynników (m. in. ilości zakładek czy wdrożonych funkcjonalności). Przygotowaliśmy jednak transparentny cennik i wygodny kalkulator do samodzielnego wyliczenia kosztu stworzenia strony.

Za co płacisz w ramach usługi tworzenia strony?

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego jedną z naszych wartości jest transparentność. Co konkretnie obejmuje cennik stworzenia strony na WordPressie? W naszej agencji to:

 • wykonanie strony internetowej, dostosowanej do potrzeb klienta
 • wdrożenie szablonu graficznego lub stworzenie indywidualnego projektu
 • instalacja CMS WordPress
 • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych różnego typu (RWD)
 • zamieszczenie wysokiej jakości zdjęć stockowych (zgodnie z potrzebami klienta)
 • utworzenie konta Google Search Console dla optymalizacji widoczności strony
 • wysłanie map XML do Google Search Console
 • przeprowadzenie szkolenia z obsługi strony
 • 12-miesięczna gwarancja na stronę.

Ile będzie kosztowała moja strona? Kalkulator

Aby usprawnić proces wyceny, przygotowaliśmy wygodny kalkulator, dzięki któremu szybko możesz sprawdzić koszt stworzenia strony www na WordPressie. Wystarczy, że zaznaczysz ilość zakładek, jakie planujesz mieć na stronie, dokonasz wyboru rozwiązań i funkcjonalności, które będą przydatne oraz ewentualnych usług dodatkowych. I voila! W kilka sekund otrzymasz kompletną wycenę i możliwość wysyłki formularza kontaktowego.

Przejdź do kalkulatora stworzenia strony internetowej

Postaw na profesjonalne tworzenie stron www na WordPressie!

W tworzeniu stron www koncentrujemy się skutecznych rozwiązaniach marketingowych, które mają skłaniać użytkowników do działania i przynosić markom realne zyski. Możemy stworzyć szytą na miarę potrzeb Twojego biznesu nowoczesną stronę internetową, z którą rozpoczniesz… podbijanie rynku! Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy Cię przez cały proces!