Prowadzenie TikTok

TikTok to nie tylko miejsce na zabawę i czystą rozrywkę. TikTok to również przestrzeń dla firm, które chcą skutecznie budować swoją markę i nawiązywać relacje z Klientami.

Prowadzenie konta na TikTok to niełatwe zadanie, które wymaga od twórcy kreatywności i zrozumienia specyfiki platformy. To nie jest jedna z wielu kolejnych platform Social Media, lecz miejsce, które niesie zupełnie inny styl komunikacji i sposobu prezentacji. Jesteśmy po to by poprowadzić TikTok Twojej firmy z pomysłem i z dostosowaniem do odbiorców tej platformy.

Prowadzenie konta na TikTok.

TikTok prowadzony z pomysłem.
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Prowadzenie konta TikTok dla firm.

TikTok dla firm

Myślisz, że TikTok jest tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Z badań wynika, że duża część użytkowników to osoby w wieku od 16 do 24 lat, jednak liczba użytkowników w starszych grupach wiekowych stale rośnie i jest również aktywna na TikTok co jest dużym potencjałem dla firm. TikTok wciąga, co pokazują statystyki, a to właśnie stanowi argument, który przemawia za tym, aby i Twoja firma była na TikTok.

Prowadzenie konta na TikTok

Co otrzymasz od Nas w ramach prowadzenia usługi?

Tworzenie angażujących wideo. Montowanie filmów, dodawanie napisów, tworzenie animacji.

Interesujące filmy

Niezależnie od tego, czy dostaniemy od Ciebie materiały wideo, czy jedynie zdjęcia – zawsze tworzymy wideo, które angażują. Montujemy filmy, dodajemy napisy, tworzymy animacje i publikujemy na TikTok!

Research konkurencji

Twoja konkurencja działa na TikTok? A może jeszcze tego nie wiesz? Zanim przejdziemy do części kreatywnej, zapoznamy się z Twoją konkurencją i przeanalizujemy co możemy zrobić od niej lepiej, aby to Twoja marka błyszczała!

Zapoznanie z konkurencyjnymi firmami na TikTok.
Zadbanie o aspekt dobierania muzyki. Prowadzenie konta TikTok.

Spójność z trendową muzyką

Trendowa muzyka to podstawa prowadzenia konta na TikTok, dlatego zadbamy o aspekt dobierania muzyki!

Dobranie hasztagów

Hasztagi na TikTok również mają swoje miejsce! Przypilnujemy, aby używane hasztagi były dobrane do przekazywanej treści!

Dobranie hasztagów do przekazywanej treści na TikTok.
Przygotowanie comiesięcznego harmonogramu postów.

Comiesięczny harmonogram TikToków

Otrzymasz od Nas comiesięczny harmonogram, który zawiera temat posta oraz jego datę, dzięki temu wiesz co dzieje się na koncie Twojej marki. Z nami pożegnasz nieregularność w Social Mediach!

Nie wiesz ile to kosztuje?

Kilka typów firm, które mogą skorzystać z obecności na TikToku:

 • Firmy konsumenckie
  Marki związane z modą, kosmetykami, sportem, technologią i wszelkiego rodzaju produktami, które mogą być atrakcyjnie prezentowane w formie krótkiego filmu, mają dużą szansę na sukces na TikToku.
 • Firmy z branży edukacyjnej
  Firmy oferujące kursy online, tutoring, lub edukacyjne aplikacje mogą korzystać z TikToka do udostępniania krótkich, edukacyjnych klipów, które mogą zainteresować użytkowników i skierować ich do ich usług.
 • Firmy z sektora rozrywkowego
  Filmy, muzyka, teatr, festiwale, eventy – wszystko, co ma związek z rozrywką i może być przekazane w atrakcyjnej formie wideo, może przyciągnąć uwagę użytkowników TikToka.
 • Restauracje i firmy gastronomiczne
  Przepisy, triki kulinarnych, pokazanie procesu tworzenia dania czy prezentacja wyjątkowych składników – to wszystko dobrze sprawdza się w formie wideo.
 • Firmy z branży fitness i zdrowia
  TikTok to idealna platforma do dzielenia się krótkimi filmami treningowymi, poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia, przepisami na zdrowe posiłki i tym podobne.

Ważne jest, aby pamiętać, że niezależnie od branży, sukces na TikToku zależy od kreatywności, autentyczności i angażującego się w twórczość wideo.

Realizacje

Nie masz materiałów wideo, które możemy wykorzystać do prowadzenia konta na TikTok? Nic straconego! Możemy stworzyć materiały animowane z użyciem zdjęć produktowych. Nie ukrywamy jednak, że w przypadku prowadzenia konta sesja nagraniowa jest bardzo pomocna. Zawsze działamy z #pomysłem i podpowiemy Ci co jest potrzebne do efektywnego prowadzenia TikTok!

Nie wiesz ile to kosztuje?

Agencja TikTok

W naszej agencji TikTok traktujemy nie tylko jako platformę do zamieszczania zabawnych filmów, ale przede wszystkim jako skuteczne narzędzie marketingowe. Obsługa TikTok w agencji dais to kompleksowa obsługa, tworzenie i publikacja treści, ale także monitorowanie statystyk i optymalizacja wszystkich podejmowanych działań. Jeśli zauważymy, że odbiorcy twojej marki na TikToku chętniej reagują na animacje – przygotujemy je, jeśli będziemy potrzebować materiałów wideo od CIebie – powiemy Ci o tym, jeśli zobaczymy, że Twoja marka potrzebuje na TikTok współpracy z influencerami – przeprowadzimy CIę przez ten proces. Specjaliści w naszej agencji wiedzą co jest pięć na TikTok.

Obsługa TikTok

Niezależnie od tego, czy już ktoś obsługiwał Twój profil na TikTok, czy może prowadzisz go samodzielnie… jeśli tylko czujesz, że chcesz coś zmienić w obsłudze TikTok twojej firmy lub chcesz dopiero wejść na tą platformę – skontaktuj się z nami. Dowiesz się co możemy dla Ciebie zrobić na TikTok.

Prowadzenie TikTok – ile kosztuje?

Nie wiesz ile kosztuje prowadzenie TikTok? Podczas wyceny podchodzimy do każdego projektu indywidualnie. Pod uwagę bierzemy takie elementy, jak: specyfika branży, cel firmy, zakres współpracy, opcjonalną współpracę z influencerkami.

Skontaktuj się z nami, aby odebrać ofertę prowadzenia TikTok