Prowadzenie Social Media

Masz dość masówki? Włożymy serce w Twoje media społecznościowe!

Z nami Twoje profile zaistnieją jako miejsce inspiracji, edukacji i autentyczności. Zamiast masówki, otrzymasz spersonalizowane podejście, które będzie oddawać prawdziwą esencję Twojej marki.

Social media prowadzone z pomysłem.
Pomoc w zbudowaniu zasięgów.

Prowadzenie social mediów jest czasochłonne – wymyślanie kreatywnych postów, planowanie, tworzenie grafik, a to dopiero początek. Nie wszystko musi być na Twojej głowie. Jesteśmy dla Ciebie – dbamy o regularność i spójność zamieszczanych postów, tworzymy reklamy oraz budujemy zasięg.

Tak! Prowadzenie fanpage jest czasochłonne i faktycznie pomożemy Ci zbudować zasięg oraz zadbamy o te wszystkie aspekty, ale co najważniejsze – utożsamimy się z Twoją firmą! Włożymy nasze serca w Twoje media społecznościowe i sprawimy, że będziesz zadowolony z komunikacji.

Prowadzenie fanpage

Prowadzenie fanpage na fb to nasza podstawowa usługa. Z facebooka korzystają ludzie w każdym wieku – dzieci, jak i osoby starsze. To świetne miejsce dla KAŻDEJ firmy. Na facebooku znajdziesz zarówno pracownika niższego szczebla jak i właściciela dużej firmy. Gdyby tego było mało, prowadzenie facebooka można wzmocnić działaniami reklamowymi, a w odpowiednich rękach tworzą świetną machinę do pozyskiwania klientów.
Facebook pozwala tworzyć zaawansowane grupy odbiorców w oparciu o aktywności w platformie jak i na Twojej stronie internetowej. To ogromny potencjał, z którego warto skorzystać.

Podsumowując, prowadzenie strony na facebooku to klucz do sukcesu firmy.

Pokazanie swojej marki i zbudowanie zaufania u odbiorców.
Kroki dais do rozpoczęcia prowadzenia fanpage.

Jak w praktyce wygląda prowadzenie fanpage?

Prowadzenie strony na facebooku rozpoczynamy po wstępnej rozmowie, w której omawiamy kluczowe elementy firmy, odbiorców i sposób komunikacji. Następnie przechodzimy do planowania postów i grafik. Po weryfikacji rozpoczynamy prowadzenie fanpage. W zależności od budżetu reklamowego i celów przygotowujemy odpowiednie kampanie reklamowe.

Nasze cztery gwiazdy social media

Obsługiwanie Mediów społecznościowych.

Kosmiczny plan postów

Nasze podejście opiera się na różnorodności, aby utrzymać zainteresowanie społeczności, dlatego harmonogram postów dostosujemy indywidualnie do Twojej branży.
Obsługiwanie Mediów społecznościowych.

Angażujące treści, wciągające niczym czarna dziura

Dążymy do tworzenia materiałów, które inspirują do interakcji. Uważamy, że człowiek jest w stanie przekazać prawdziwą wartość, która może wyróżnić się w dzisiejszym tłumie AI. Nie ma to jak dobry copywriter! 🙂
Obsługiwanie Mediów społecznościowych.

Grafika nie z tej Ziemi

Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych i przyciągających wzrok grafik. Nasze materiały wizualne są odznaczają się dbałością o detale.
Obsługiwanie Mediów społecznościowych.

Wystrzałowy czas odpowiedzi

Zobowiązujemy się do szybkiej reakcji na komentarze, ale także do szybkiej odpowiedzi na Twoje pytania odnośnie współpracy.

Prowadzenie Instagrama

Prowadzenie Instagrama to idealny wybór dla firm z każdej branży, a szczególnie dla biznesów, których odbiorcami są osoby w wieku 25-34 oraz 18-24. To najliczniejsza grupa Instagrama! Marketing na Instagramie powinien być mniej sprzedażowy. Zdecydowanie bardziej powinien skupiać się na budowaniu góry i środka lejka marketingowego, a treści sprzedażowe mogą stanowić mały procent. Instagram zdecydowanie zbuduje dobry wizerunek i zaufanie do firmy lub produktu.

Prowadzenie Instagrama to idealny wybór dla firm z każdej branży.
Wystrzel z dais w kosmos.

Skorzystaj z prowadzenia Social Media

W grupie raźniej, dlatego wejdźmy na podium razem! Specjalizujemy się w obsłudze mediów społecznościowych oraz płatnych kampaniach reklamowych – Facebook Ads, dlatego jeśli się do nas zgłosisz zajmiemy się tym najlepiej jak potrafimy i zadbamy o komfort naszej współpracy. Wysłuchamy Twoich potrzeb, dobierzemy rozwiązanie i wytłumaczymy nasze działania ludzkim językiem.

Opinie o agencji dais

Działamy tak, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani! Zawsze służymy pomocną dłonią i jesteśmy otwarci na realizacje wizji. Świadczą o tym opinie naszych wspaniałych klientów!

Bartek Wijas
Soiree Salon Manicure

Każdemu życzę takiej współpracy!

Bardzo ciężko mi było oddelegować prowadzenie social mediów do zewnętrznej firmy ale już od samego początku spotkałem się z wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem co rozwiało moje wszelkie wątpliwości. Przed podpisaniem umowy Pani Agata odpowiadała na wszystkie moje pytania, które były dla mnie bardzo ważne. Po podpisaniu umowy został przydzielony opiekun w postaci Pani Magdy. Harmonogramy na czas, czytelne i trafione w naszą branżę. Każde nasze sugestię są brane pod uwagę i wprowadzane. No i to poczucie estetyki!

Iwona Dobrynin
Sempre Nieruchomości

Bardzo pozytywnie oceniam dotychczasową współpracę

a to dopiero początek 🙂 Zdecydowanie doceniam za kontakt, zrozumienie i absolutne zdolności Pana Adriana Gwiździńskiego 🙂 Pani Agata Błaszczak – genialne podejście do Klienta! Miło jest współpracować z takimi Ludźmi! Polecam!

Anna B.
Wyspa Skarbów

Polecam z całego serducha.

Dzięki Agencji Dais znów zachciało mi się działać. Efekty ich pracy przerosły moje oczekiwania. Będę im zawsze wdzięczna i już wiem, że wrócę z kolejnym projektem, który pomalutku się wykluwa 😉
Kontakt rewelacja, bardzo mili, pomocni i pomysłowi.
POLECAM 100%

Portfolio

W Agencji Social Media & Performance Marketing kochamy wyzwania, dlatego w naszym portfolio znajdziesz projekty z różnych dziedzin! Zobacz, co zrealizowaliśmy dla naszych klientów i przekonaj się, jak kreatywnie podejmujemy każde zadanie. Zawsze działamy z #pomysłem!

Co zawiera prowadzenie social media?

Prowadzenie social media to w pierwszej kolejności przygotowanie strategii dopasowanej do Twojej firmy, w skład której wchodzi dobranie odpowiedniej komunikacji, przygotowanie kreacji graficznych i uzupełnienie profilu.

Codzienne zadania podczas prowadzenia profili firmowych to:

 • Publikowanie postów
 • Tworzenie grafik
 • Odpowiadanie na komentarze
 • Obsługa kampanii reklamowych
 • Monitorowanie efektów
 • Przekazywanie spostrzeżeń i zaleceń

Najlepsze efekty uzyskujemy, kiedy w rozwój są zaangażowane obydwie strony.

Zadania przy prowadzeniu mediów społecznościowych.

Jak wejść do obiegu sprawnie i efektywnie

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami poprzez formularz szybkiej wyceny lub bezpośrednio przez e-mail. Podziel się z nami informacjami dotyczącymi Twojego biznesu, celami marketingowymi oraz wszelkimi szczegółami dotyczącymi tego czego oczekujesz.

Przygotowanie wstępnej oferty

Nasz zespół analizuje zgłoszenie i przygotowuje spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i celów biznesowych. Zapewniamy klarowne i transparentne propozycje, które uwzględniają najnowsze trendy i najlepsze praktyki w branży.

Dostosowanie oferty

Jeśli będziesz potrzebował omówienia oferty lub dostosowania jej w inny sposób z przyjemnością wprowadzimy zmiany, aby Twój wybór był dostosowany do potrzeb firmy i pozwalał osiągnąć rezultaty.

Rozpoczęcie realizacji

Po zaakceptowaniu oferty domykamy formalności i rozpoczynamy prace nad Twoim projektem. Zespół ekspertów dais przystępuje do działania, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie, aby zapewnić Ci skuteczne i innowacyjne rozwiązania marketingowe. Na tym etapie wspomagamy Cię w procesie przyznawania dostępów i działamy tak, aby Twoje konta firmowe były w 100% uporządkowane i skonfigurowane.

Śledzenie postępów i optymalizacja

Podczas trwania projektu śledzimy jego postępy, regularnie raportując o osiągniętych rezultatach. Dzięki analizie danych możemy stale optymalizować nasze działania, dążąc do ciągłego doskonalenia i maksymalizacji efektów.

Nowe możliwości

Jesteśmy gotowi wspierać Cię również w dalszych działaniach marketingowych, dając wsparcie techniczne, doradcze i dążąc do budowania trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Nasz zespół składa się z ekspertów różnych dziedzin, dlatego poznając lepiej Twój biznes jesteśmy w stanie na bieżąco doradzić Ci w podejmowanych działaniach w internecie.

Zastanawiasz się ile to kosztuje?

Wypłenij formularz, a My przygotujemy bezpłatną wycenę.

Koszt prowadzenia social media zależy od zakresu działań i platformy.

Prowadzenie social media cennik

Na koszt prowadzenia social media wpływa zakres działań, które będziemy wykonywać oraz to z jakich platform będziemy korzystać. Może to być fanpage na facebooku, instagram lub obie platformy. Na tych mediach społecznościowych możemy zamieszczać jednakowe treści (crosspostowanie) lub tworzyć zupełnie osobne. Oczywiście lokalna firma będzie wymagała innego wkładu pracy niż sklep internetowy, który działa na rynku ogólnopolskim lub jeszcze większym.

Co wpływa na koszt obsługi social media?

 • Cele do osiągnięcia
 • Liczba mediów społecznościowych
 • Zasięg
 • Ilość postów
 • Ilość relacji
 • Odpowiadanie na komentarze
 • Odpowiadanie na wiadomości
 • Wielojęzyczność
 • Konkursy
 • Budżet reklamowy

Chcesz wiedzieć ile dokładnie to kosztuje? Skorzystaj z formularza szybkiej wyceny!

Lista czynników wpływających na koszt prowadzenia social media.