Strony internetowe

Strony internetowe w obecnych czasach to nie tylko wizytówki firmy, ale też skuteczne narzędzia sprzedażowe, których zadaniem jest pozyskiwanie klientów 24/7. Wykorzystaj ten potencjał i postaw na rozwiązania marketingowe, które generują sprzedaż. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, z którą osiągniesz sukces!

Prowadzisz firmę, jednak wciąż nie masz w pełni satysfakcjonujących Cię wyników? Potrzebna Ci zatem strona internetowa, która zdobędzie dla Ciebie nowych klientów i zadba o wizerunek Twojej marki. Jesteś we właściwym miejscu! Skontaktuj się z nami, by zamówić wykonanie skutecznej strony internetowej.

Skorzystaj z darmowego kalkulatora wyceny strony internetowej.

Strony www i sklepy internetowe szyte na miarę

Strona www powinna być nie tylko estetyczna i nowoczesna, ale także funkcjonalna. W Dais tworzymy strony internetowe oraz sklepy internetowe, które są intuicyjne dla użytkowników, skłaniają ich do działania oraz budują pozytywny wizerunek marki.

Projektowanie stron internetowych to proces, który składa się z kilku etapów: graficzny projekt strony internetowej, kodowanie, testowanie, optymalizacja. Aby wykonana strona internetowa była skuteczna sprzedażowo, niezbędna jest nie tylko specjalistyczna wiedza i duże doświadczenie w każdym z tych obszarów.

Równie ważne jest także duże zaangażowanie w proces powstawania strony zgodnie z zasadami User Experience, czyli doświadczeń użytkownika. Mówimy tu o takich działaniach jak: analiza potrzeb i zachowań grupy docelowej, badanie rynku, tj. branży i konkurencji. Tylko wtedy strona firmowa jest rzeczywiście uszyta na miarę i dopasowana do potrzeb danego biznesu. Dotyczy to zarówno stron, jak i sklepów internetowych.

Tworzenie stron www — dlaczego warto zamówić stronę u nas?

Planujesz zainwestować w stronę www? Zastanawiasz się, jakiego wykonawcę wybrać czy może wykonać ją samodzielnie? Od razu odradzamy to drugie rozwiązanie, jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu stron www. Owszem na rynku dostępne są narzędzia takie jak np. kreator stron www, jednak bez specjalistycznych umiejętności i wiedzy z zakresu User Experience, stracisz mnóstwo cennego czasu. A przecież możesz przeznaczyć go na rozwój biznesu, a stronę www powierzyć specjaliście.

Sprawdź, jakie korzyści odniesiesz ze współpracy z nami!

Wykwalifikowany zespół specjalistów

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści od stron internetowych: web developerzy, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy tworzą skuteczne sprzedażowo i profesjonalne strony internetowe. W tym aspekcie agencja interaktywna ma przewagę nad freelancerem, który działa w pojedynkę i nie ma ani tak wszechstronnego spojrzenia na tworzenie stron internetowych ani wachlarza usług.

Fachowe doradztwo

Proces tworzenia stron internetowych rozpoczynamy zawsze od analizy potrzeb oraz zachowań grupy docelowej, a także badania rynku i działań konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować najbardziej efektywne rozwiązania marketingowe i funkcjonalności strony. Nie boimy się wyzwań, pracujemy dla klientów z różnych branż.

Atrakcyjny wygląd strony internetowej

Nasi graficy dbają o to, by stworzona strona www była estetyczna, atrakcyjna wizualnie i by budowała pozytywny wizerunek marki. Niezależnie od tego, czy pracujemy w oparciu o szablon strony internetowej czy tworzymy strony internetowe z indywidualnego projektu graficznego, ostateczny efekt jest zawsze atrakcyjny i przykuwający uwagę.

System CMS

CMS to inaczej system zarządzania treścią w Twojej witrynie. Strony internetowe budujemy na najpopularniejszym i najbardziej intuicyjnym w obsłudze systemie CMS, tj. WordPressie. Dzięki temu bez wiedzy programistycznej z łatwością będziesz w stanie publikować treści i zarządzać zawartością swojej strony internetowej.

Responsywne strony internetowe

Projektowanie stron internetowych w obecnych czasach musi uwzględniać jej wyświetlanie się na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy tablet. Strona responsywna (RWD) to obecnie standard. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni responsywne i intuicyjne w obsłudze na urządzeniach mobilnych.

Elastyczne podejście

W tworzeniu stron internetowych elastyczność w podejściu do klienta jest jednym z naszych priorytetów. Na każdym etapie współpracy naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy po to, by zagwarantować Ci produkt najwyższej jakości, który przyniesie jak najwięcej korzyści dla Twojej firmy. Wyróżnia nas partnerskie podejście. Jesteśmy otwarci na sugestie, uwagi i pomysły klienta i wprowadzamy poprawki na bieżąco.

Gwarancja 12 miesięcy

W każdym z naszych pakietów dajemy Ci 12 miesięcy gwarancji na tworzone przez nas strony www. Dzięki temu nie musisz martwić się o właściwe funkcjonowanie swojej witryny internetowej. W razie jakichkolwiek problemów, przywrócimy zawartość oraz funkcjonalności strony.

Ciągłość współpracy

Przy tworzeniu stron www warto wziąć pod uwagę ewentualną rozbudowę strony internetowej w przyszłości lub dostosowanie jej do zmieniających się warunków prowadzenia biznesu. W odróżnieniu od freelancerów, którzy za rok lub dwa mogą nie mieć przestrzeni na współpracę, my jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy nas potrzebujesz.

Kompleksowe usługi zwiększające sprzedaż

Do tematu tworzenia stron internetowych podchodzimy kompleksowo, od A do Z. Możemy wesprzeć działanie strony internetowej także pod kątem SEO, zapewniając jej jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Zadbamy o angażujące treści skłaniające użytkownika do podjęcia pożądanego działania. Możemy także zająć się administracją Twojej strony www.

Wsparcie posprzedażowe w zakresie reklamy internetowej

Z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty sprzedażowe daje umiejętne połączenie wzajemnie wzmacniających się działań. Marketing internetowy nie ma dla nas tajemnic — zajmujemy się także reklamą w Internecie (Google Ads, Facebook Ads) oraz prowadzeniem mediów społecznościowych marek. Wykorzystaj efekt synergii i podbij z nami rynek!

Szkolenie z obsługi

Po przygotowaniu strony www przeprowadzamy Cię przez szkolenie z obsługi CMS WordPress, tak abyś mógł samodzielnie zarządzać treściami i publikacjami na Twojej stronie internetowej.

Warto wiedzieć, że wybierając wykonawcę firmowej strony internetowej, warto postawić na agencję z doświadczeniem, które może nam pokazać wykonane przez siebie przykładowe strony internetowe oraz ma opinie zadowolonych klientów. To właśnie my!

Sprawdź, co mówią o nas klienci
Realizacja strony wykonanej przez dais. Strona internetowa typu wizytówka.

Jak zamówić stronę internetową?

Tworzenie stron www to zadanie, do którego warto podejść strategicznie. Tylko wówczas strona www spełni swoje zadanie: zaprezentuje markę w pozytywny sposób, zachęci do zakupu i przyniesie oczekiwane rezultaty: zwiększy sprzedaż (lub szerzej — konwersję), pozwoli zbadać rynek, zwiększyć świadomość marki itp. (dotyczy to oczywiście także sklepu internetowego; niezależnie od tego czy oferuje produkty fizyczne czy cyfrowe). Witryna, którego tego nie robi, to, mówiąc wprost, pieniądze wydane na marne.

Jak zatem przygotować się i jak zamówić stronę internetową w naszej agencji? Wyjaśniamy krok po kroku.

1. Określ cele biznesowe względem swojej strony www.
Przemyślany model biznesowy oparty o potrzeby grupy docelowej zwykle dość intuicyjne nasuwa przedsiębiorcy cele biznesowe, jakie ma realizować strona. Najczęściej jest to sprzedaż produktów/usług, ale celem może być także zwiększenie innej konwersji (pobrań lead magnetów, wypełnienia formularzy kontaktowych, zapisu na kurs) czy zwiększenie świadomości marki i zbudowanie jej pozytywnego wizerunku (np. eksperta w branży).

2. Wybierz typ strony internetowej.
Do wyboru masz proste strony internetowe typu wizytówka One Page (cała treść wyświetla się wtedy na jednej stronie głównej), Landing Page (strona sprzedażowa) lub bardziej rozbudowane witryny: jak profesjonalne strony firmowe z blogiem i podstronami (od kilku do kilkudziesięciu), sklepy internetowe, platformy e-learningowe czy strony internetowe dedykowane, które posiadają zaawansowane rozwiązania stworzone indywidualnie na potrzeby danego biznesu.

3. Strona z szablonu czy indywidualnego projektu?
Projektowanie stron internetowych może opierać się na wykorzystaniu i dostosowaniu gotowego szablonu lub stworzeniu indywidualnej grafiki od zera. W naszej agencji stosujemy oba rozwiązania, w zależności od preferencji klientów.
Warto wiedzieć, że niemal każdy szablon należy zmodyfikować w mniejszym lub w większym stopniu, by dostosować go do identyfikacji wizualnej marki i zastosowanych rozwiązań. Dlatego też strony szablonowe różnią się od siebie.
Jeśli jednak zależy Ci na zupełnie unikatowym i niepowtarzalnym projekcie, możesz zdecydować się na stronę internetową, którą nasz grafik zaprojektuje dla Ciebie od zera. Trzeba jednak wiedzieć, że to rozwiązanie jest droższe o ok. 40% w stosunku do stron szablonowych (wyższy koszt dotyczy zarówno strony głównej, jak i wszystkich podstron).

4. Dodatkowe funkcjonalności na stronie
Stworzone przez nas strony internetowe mają w standardzie kilka istotnych funkcjonalności. Jest to system CMS WordPress, responsywność witryny, zdjęcia stockowe, formularz kontaktowy, menu nawigacyjne, przyciski Social Media, Google Maps, Pasek Cookies, a także założenie konta Google Search Console i wysłanie do niego mapy XML.

Na tym jednak nie kończą się rozwiązania, które można w witrynie zamieścić. Jest możliwość dodania m. in. newslettera, bloga, Facebook Chata, kalendarza rezerwacji, platformy e-learningowej, systemu zamówień online, Google Analytics, systemu szybkich płatności, wersji obcojęzycznej oraz wielu innych funkcjonalności w zależności od potrzeb konkretnego przedsiębiorcy i celu biznesowego, jaki ma realizować strona.

Nie wiesz, jakie funkcjonalności, mogą okazać się przydatne i nie chcesz wydawać niepotrzebnie pieniędzy? Jesteśmy do usług — chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które rzeczywiście sprawdzi się w przypadku Twojej strony www i przyniesie największe zwroty z inwestycji.

Umów się na konsultację

5. Sprawdź, ile kosztuje stworzenie Twojej strony internetowej.

Zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalna strona internetowa? U nas szybko i łatwo możesz to sprawdzić. Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator wyceny stron internetowych, w którym wystarczy zaznaczyć interesujące Cię opcje. Od razu zobaczysz cenę za projekt strony i jej wykonanie.

Cennik jest transparentny i obejmuje także usługi z obszaru marketingu internetowego, które wzmacniają efektywność stron www, jak:

  • pozycjonowanie,
  • copywriting,
  • dodatkowe usługi graficzne (jak zaprojektowanie logo marki),
  • wsparcie i rozwój witryny.

Przejrzystą rozpiskę z wyceną możesz wygenerować w formie pdf lub wysłać do nas jako formularz zamówienia.

Sprawdź cenę swojej strony internetowej

Możesz zapoznać się także ze stworzonymi przez nas przykładowymi pakietami, dopasowanymi do firm o różnej skali działania i znajdujących się w różnym momencie rozwoju – sprawdź: Strony Internetowe Cennik.

Realizacja profesjonalnej strony wykonanej przez dais. Strona internetowa dla Kancelarii Adwokackiej.
6. Wybór rozwiązań i współpraca z agencją

Po poznaniu Twoich preferencji i konsultacji w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań, podpisujemy umowę na wykonanie strony www. Masz dostęp do wersji beta strony, która cały czas jest w fazie tworzenia i rozwoju. Dzięki temu możesz na bieżąco podglądać postęp prac i zgodnie z ustaleniami z projektantem wnosić swoje uwagi i sugestie poprawek.

Tworzenie stron www – usługi dodatkowe

Głównym zadaniem strony www jest sprzedaż. Dlatego warto wzmocnić jej potencjał działania marketingowego poprzez usługi dodatkowe, które możemy dla Ciebie wykonać.

Pozycjonowanie stron

Strona www, która znajduje się daleko w wynikach wyszukiwania Google to strona, o której moglibyśmy powiedzieć, że nie istnieje. A na pewno marnuje swój potencjał. Dlatego warto zapewnić jej wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Dzięki temu wzrastają szanse, że potencjalni klienci znajdą ją łatwo i skorzystają z oferty firmy.

Ten cel można osiągnąć dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu strony na słowa kluczowe, które użytkownicy wpisują w okno wyszukiwarki, a które powiązane są z ofertą firmy. Dzięki szeregowi działań, zarówno on-site (czyli optymalizacji samej strony) oraz off-site (czyli pozyskiwaniu wartościowych linków do niej prowadzących) można zdecydowanie poprawić widoczność strony w sieci. A to oczywiście bezpośrednio przekłada się na większy ruch i większe zyski.

Copywriting

Wiesz, że potrzebna Ci nowa strona www, ale nie masz pojęcia co na niej napisać, by przyciągnąć klientów i skłonić ich do zakupu? Skorzystaj z usługi profesjonalnego copywritingu. Na podstawie pogłębionej rozmowy na temat oferty oraz wyróżników Twojej marki, za pomocą języka korzyści stworzymy zgrabny i skuteczny tekst, który zmieni odwiedzających w klientów.

A może rozważasz bloga (który świetnie wspomaga pozycjonowanie!), ale obawiasz się, że nie będziesz mieć czasu na publikowanie na nim artykułów? Nie porzucaj tego pomysłu. Oferujemy Ci przygotowanie merytorycznych i angażujących tekstów, które zbudują wizerunek Twojej firmy jako eksperta w branży. Wykonujemy rzetelny research, konsultujemy teksty i piszemy tak, by skłonić użytkowników do lektury!

Administracja oraz rozwój witryny

Nie każdy przedsiębiorca ma czas, by regularnie publikować treści w swojej witrynie firmowej. Jeśli i Ty należysz do tego grona, chętnie Cię w tym wyręczymy! Możesz nam powierzyć bieżące zarządzanie zawartością strony, jak również jej serwis. Dzięki naszemu wsparciu technicznemu żadna awaria (np. zewnętrznego serwera) Cię nie zaskoczy!

Profesjonalna strona internetowa wykonana dla Gabinetu Masażu. Realizacja Agencji dais.

Postaw na profesjonalne tworzenie stron internetowych!

Tworzenie stron internetowych to dla nas coś więcej niż pasja. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na skutecznych rozwiązaniach marketingowych, które mają skłonić użytkowników stron do podjęcia określonych działań oraz na atrakcyjnej i nowoczesnej warstwie wizualnej, która buduje pozytywny wizerunek marek.

Nowoczesna i estetyczna strona internetowa, z intuicyjną strukturą treści, angażującym contentem i wysoką pozycją w wyszukiwarce? To możliwe. Jako doświadczona agencja interaktywna jesteśmy do usług dla klientów z całej Polski. Skontaktuj się z nami i zacznij rozwijać swoją markę!

Przejdź do formularza kontaktowego

Projektowanie stron internetowych — najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące tworzenia stron www.

Komu lepiej powierzyć tworzenie stron internetowych: freelancerowi czy agencji interaktywnej?

Tworzenie stron internetowych to złożony proces, który wymaga zaangażowania web developera, grafika, specjalisty SEO oraz copywritera. Tylko wówczas możemy powiedzieć, że strona internetowa będzie realizować założone cele biznesowe. W praktyce rzadko zdarza się, że jedna osoba – freelancer – łączy tak odległe od siebie kompetencje. Poza tym często nie daje także gwarancji na stronę i nie zapewnia ciągłości współpracy. Za jakiś czas, gdy będziesz chciał rozbudować czy zmodernizować swoją stronę, freelancer może nie mieć już przestrzeni na współpracę z Tobą.

Dlatego znacznie bezpieczniejszym wyborem jest agencja interaktywna. W Dais możesz liczyć na wysoko wyspecjalizowany zespół specjalistów, który ją tworzy, a także na to, że w każdym momencie możesz wrócić do kontaktu i współpracy. Dodatkowo jako agencja interaktywna przy stronach internetowych oferujemy także usługi dodatkowe z zakresu marketingu internetowego jak pozycjonowanie, reklamę w Google czy prowadzenie social mediów. Zapraszamy do współpracy!

W jakim terminie wykonujecie strony internetowe?

Tworzenie stron jest procesem, który w przypadku każdej strony może przebiegać nieco inaczej. Wszystko zależy od złożoności strony, tego ile ma podstron, dodatków i funkcjonalności. Prostą stronę szablonową jesteśmy w stanie wykonać do 7 dni roboczych, natomiast stronę zaprojektowaną indywidualnie przez grafika, z kilkunastoma podstronami w ciągu ok. 15 dni roboczych. Termin ustalamy zawsze na początku współpracy.

Jakie materiały muszę dostarczyć do wykonania strony?

Do wykonania strony www potrzebne nam są: logo, treści, zdjęcia oraz opcjonalnie strategia komunikacji marki. Jeśli jednak nie posiadasz takich materiałów, możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie realizacji. W naszym zespole mamy grafika, który zaprojektuje dla Ciebie wyróżniające markę, czytelne i łatwe do zapamiętania logo. Nasz copywriter może przygotować dla Ciebie skuteczne sprzedażowe treści, a dopasowane zdjęcia możemy wybrać z banku zdjęć (zdjęcia stockowe).

Czy moja strona internetowa będzie poprawnie wyświetlała się na telefonie lub tablecie?

Tak, oczywiście. Ponieważ dziś coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych i w ten sposób przegląda sieć, tworzymy w pełni responsywne strony internetowe, które dostosowane są do wszystkich typów urządzeń ekranowych.

Czy tworzone przez Was strony internetowe spełniają standardy bezpieczeństwa?

Tak, strony są zabezpieczone certyfikatem SSL i spełniają wszystkie wymagane w Internecie standardy bezpieczeństwa.

Czy jest możliwość dodania do strony wersji obcojęzycznej?

Tak, oczywiście. Możemy wykonać dla Ciebie wersje językowe strony. Umożliwia nam to stosowany przez nas CMS WordPress, który nie ma ograniczeń wersji językowych, więc można dodać je zarówno na etapie tworzenia strony, jak i w dowolnym momencie w przyszłości.

W naszej agencji interaktywnej możemy także przetłumaczyć dla Ciebie stronę na język angielski oraz niemiecki.

Czy będę mógł samodzielnie dodawać i edytować informacje na swojej stronie?

Tak. Nasze strony internetowe tworzone są na CMS WordPress, który jest bardzo intuciyjnym i łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią. Dzięki niemu, bez wiedzy programistycznej, po krótkim przeprowadzonym przez nas szkoleniu, będziesz mógł bez problemu edytować bądź dodawać samodzielnie nowe treści w panelu administratora. Jeśli jedna nie masz na to czasu, chętnie Ci w tym pomożemy. W ramach usługi administrowania stroną, możemy na bieżąco ją aktualizować – dodawać nowe informacje czy zdjęcia.

Czy będzie możliwość rozbudowy mojej strony w przyszłości?

Tak. System WordPress, który stosujemy do zarządzania treścią w witrynie, daje możliwość rozbudowy lub modernizacji strony w dowolnym momencie. Jeśli za jakiś czas pojawi się taka konieczność, strona internetowa będzie mogła bez problemu zostać rozbudowana np. o blog, sklep, newsletter czy nową wersję językową.

Czy mogę liczyć na pomoc w zakresie wyboru domeny oraz serwera?

Oczywiście. Na bieżąco przeglądamy oferty dostawców domen i serwerów w Internecie, dzięki czemu możemy polecić usługi wysokiej jakości w przystępnych cenach. Pomożemy Ci nie tylko w wyborze dopasowanych do Twoich potrzeb domeny i hostingu, ale także w ich rejestracji.

Czy moja strona będzie widoczna na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania?

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są optymalizowane pod kątem wytycznych Google. Jeśli jednak zależy Ci na wysokiej i stabilnej pozycji w wyszukiwarce, skorzystaj dodatkowo z usługi jaką jest pozycjonowanie stron internetowych. Nasz specjalista SEO wykona research słów kluczowych z największym potencjałem dla Twojej marki. Oznacza to, że wybierze takie powiązane z ofertą Twojej firmy słowa i frazy, które w założonym budżecie na pozycjonowanie przyniosą Ci możliwie największy ruch na stronie.

Następnie będzie prowadził szereg działań w witrynie (optymalizacja treści i zawartości strony) oraz poza nią (m. in. pozyskiwanie wartościowych linków prowadzących do strony), które konsekwentnie realizowane zwiększą widoczność strony w Google.

Warto jednak mieć świadomość, że pozycjonowanie jest procesem długofalowym i jego efekty mogą być widoczne dopiero po kilku tygodniach. Jednocześnie jest działaniem bardzo efektywnym i wprost przekładającym się na zwiększenie ruchu i sprzedaży na stronie.

Jaki jest orientacyjny koszt wykonania mojej strony?

Aby określić koszt wykonania swojej strony, skorzystaj z naszego kalkulatora. Dzięki niemu łatwo i szybko poznasz wycenę swojej witryny. Wystarczy, że zaznaczysz interesujace Cię opcje i dodatki.

Przejdź do Kalkulatora