Wdrożenia WordPress

utworzone przez dais | 2023-01-18 | Strony internetowe

Potrzebna Ci strona internetowa, z którą osiągniesz sukces w komunikacji z klientami? Możemy ją dla Ciebie wdrożyć na WordPressie — najbardziej intuicyjnym w obsłudze, wydajnym, profesjonalnym i bezpiecznym systemie zarządzania treścią. Oferujemy kompleksowe wdrożenia WordPress: od projektu, instalacji i konfiguracji po administrację i wsparcie techniczne.

Wypełnij formularz kontaktowy, by poznać wycenę wdrożenia WordPressa

Czym jest WordPress?

WordPress to system zarządzania treścią (CMS), który wykorzystywany jest do profesjonalnego tworzenia stron firmowych, sklepów internetowych, serwisów informacyjnych, blogów oraz witryn o innym przeznaczeniu.
Jest on zdecydowanie najpopularniejszym systemem CMS. Aktualnie 40% aktywnych stron w Internecie opartych jest na WordPressie.

Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie WordPressa?

Oto najważniejsze zalety WordPressa:

  • łatwa i intuicyjna obsługa — w przeciwieństwie do innych systemów zarządzania treścią nie wymaga znajomości HTML czy PHP
  • możliwość integracji sklepu internetowego ze stroną — za pomocą wtyczki WooCommerce sklepem i stroną można administrować w jednym panelu
  • kilkanaście tysięcy dostępnych wtyczek — dzięki nim możliwości rozwoju strony internetowej są właściwie nieograniczone
  • ogromny wybór szablonów graficznych — które można modyfikować zgodnie z indywidualnymi potrzebami (lub zamówić unikatowy projekt indywidualny)
  • regularne aktualizacje — na bieżąco dostosowywane do zmieniających się technologii
  • optymalizacja pod kątem pozycjonowania — dzięki czemu rosną szanse na lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania Google.

Kompleksowe wdrożenia WordPress

Projektujemy i wdrażamy profesjonalne strony oraz sklepy na WordPressie dla małych, średnich i dużych firm, marek i instytucji. Wszystkie realizacje dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, uzupełniając je o rozwiązania, które najlepiej realizują ich strategie marketingowe.

Oferujemy usługę kompleksową: od wyboru szablonu graficznego i jego dostosowania lub stworzenia indywidualnego projektu, przez instalację i konfigurację strony, wdrożenie niezbędnych funkcjonalności aż po wsparcie techniczne i administrowanie stroną, jeśli jest taka potrzeba.

Po zakończeniu wdrożenia przeprowadzamy szkolenie z obsługi CMS WordPress. Ponadto dajemy 12-miesiączną gwarancję na wdrażane przez nas strony internetowe, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoja strona będzie właściwie działała.

Jeszcze więcej korzyści ze współpracy

Oprócz tworzenia stron internetowych i wdrożenia WordPressa możemy zaproponować Ci usługi, które zwiększą skuteczność w pozyskiwaniu klientów za pomocą marketingu internetowego.

Optymalizacja i pozycjonowanie strony na WordPressie

Aby strona skutecznie realizowała stawiane przed nią cele biznesowe, pomożemy zdobyć Ci dobre pozycje w wyszukiwarce Google, dzięki optymalizacji strony internetowej i usłudze pozycjonowania na ważne dla Twojego biznesu słowa kluczowe. Wzrost ruchu na stronie gwarantowany!

Copywriting i content marketing

Tworzymy treści przyciągające klientów do Twojej marki i przekonujące ich do wykonania pożądanych przez Ciebie czynności na stronie. By zwiększyć skuteczność strony, treść umiejętnie nasycamy językiem korzyści oraz słowami kluczowymi. Możemy także kompleksowo zarządzać firmowym blogiem.

Obsługa i wsparcie techniczne strony internetowej

Możemy wyręczyć Cię w administrowaniu stroną internetową oraz dbaniu o jej aktualizację i bezpieczeństwo. Oferujemy bieżące zarządzanie zawartością strony oraz wsparcie techniczne, które pozwoli Ci uniknąć zaskoczenia niespodziewaną awarią strony.

Wybierz profesjonalne wdrożenia WordPress

W naszej agencji Twoją stroną zaopiekują się wykwalifikowani specjaliści: web developerzy, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy. Oferujemy fachowe doradztwo, elastyczne podejście, sprawny proces wdrożenia i wsparcie, które zapewni Twojej stronie rozwój i realizację celów marketingowych. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami, by wdrożyć stronę na WordPressie!

Chcesz wejść na biznesowe podium?

Zróbmy to razem! Nasi eksperci przygotują dopasowaną strategię i zwiększą Twoją sprzedaż.